Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már aki esküvőszervezővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki esküvőszervezővel csináltatta az esküvőjét? Valóban nem kér pénzt és csak a jutalékokból jön össze a fizetése? Azért csak kell nekünk is fizetni vmit nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

EGy ismerősöm 7oe ft-ot fizetett az esküvőszervezőnek, aki MINDENT elrendezett...díszítést, meghívót, piát...amit el tudsz képzelni mindent...a pár semmit nem kellett mozdítson, úgy mentek a saját esküvőjükre mint a többi meghívott...nagyon jól sikerült...

sajnos bővebbet nem tudok...

2010. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szervezője válogatja, van, aki jutalékokból él, van, aki pénzt kér érte. Akár így, akár úgy, mindenképpen ki kell fizetnetek az ő munkáját is (nyilván többet számláz az étterem, ha annak 10%-a megy az esküvőszervezőnek).
2010. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy valaki ingyen dolgozik a mai világban, csak hogy neked jó legyen? :)
2010. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ez az!Én sem hittem el-hiába olvastam több helyen is,ezért kérdeztem!!
2010. márc. 24. 12:09
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit kiderült tényleg kamu az egész.csak egy reklámfogás..
2010. márc. 24. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Akiknél én olvastam, hogy ingyen szolgáltatnak, ott apró betűvel sok helyen ott volt, hogy 1-1,5 milla feletti tőlük rendelt szolgáltatásnál, különben meg 10 ezer/ óra díjjal...


De volt olyan szervező is, aki szimplán nem is válaszolt a levelemre.

Meg olyan akinél 120 ezernél kezdődött egy vőfély. Nah igen, abból már le lehet vonni a szervezési jutalékot is. :D

Másrészt a szervezők 2-5 szolgáltatót mutatnak be általában, akikkel kapcsolatban állnak, és azok közül kell választani, tetszik vagy sem. És lehetőleg mindent ők akarnak kiszolgáltatni, mert abból van pénzük, Te inkább ne kacsintgass semerre, ne önállóskodj, mert az nekik nem üzlet.

Mindent összevetve nincsenek jó tapasztalataim.

2010. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!