Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is éreztetek már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,októberben voltam egy esküvőn és azóta csak ezen jár az eszem. Párkapcsolatom még nem volt,de nagyon szeretnék már egyet,szeretnék fehérbe öltözni és hozzámenni ahhoz a férfihez,akit szeretek.

Ti is álmodoztatok már ennyi idősen? :)



2015. dec. 19. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját esküvődről álmodozol ami csak egy napig tart,vagy a házaséletről ami életed végéig?
2015. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész házasságról. Kezdve egy esküvővel.
2015. dec. 19. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek az érzések teljesen természetesek, sokan álmodozunk hasonlókról, egy adott szintig nincs is ezzel semmi baj, sőt :)
2015. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok erről álmodnak onnantól kezdve, hogy az első konyharuhát a fejükre kötik fátyolnak. Teljesen normális.
2015. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D


Sokat álmodoztam én is. Végül megtörtént. De nem 16 hanem 26 voltam :D


Néha türelmetlenül, máskor pedig türelmesen vártam :)


Csodás volt, minden perc...

2015. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Álmodoztam, igen, a barátnőimmel egy levelező-füzetbe irkáltunk, ott is rögzítve van, lelépős, titkos, kéttanús esküvőt akartam tengerparton, mindenfajta faxni nélkül. A tengerpartot leszámítva a polgárink ilyen is volt, életem egyik legszebb napja volt, nagyon meghitt volt, és tudtunk egymásra figyelni. Pár hónappal később tartottuk a templomit a családdal és a barátokkal, nagy részük nem is tudta, hogy már házasok vagyunk egy ideje. Nagyon szép volt az is, de a polgárink tökéletes volt, pont, amilyenre vágytam:)
2015. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem teljesen normális. Bár én nem a szokványos puccparádés szaloncukor ruhás esküvőről álmodoztam, hanem a szűkebb családdal, kis baráti körrel, és egy ebéddel megünnepelt változatról. Később ilyen is lett:)
2015. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!