Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire "szokatlan" az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "szokatlan" az, hogy huszonéves férfi létemre gondolok a majdani esküvőmre, és pár dolgot tudom, hogy hogy szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Persze nyilván nem annyira részletesen mint egy nő, kicsit inkább a nászéjszaka szempontjából nézve gondolok rá. Sőt ez a része kifejezetten izgat! Tudom, hogy nagyjából milyen ruhában szeretném látni a menyasszonyomat (a kinézetére értem, alatta természetesen fehér combfix, hozzáillő magassarkúval stb.) De mondjuk zeneválasztásban is határozott elképzelésem van, vacsora alatt azok szólnának. De arra is gondoltam, hogy betanulnánk egy ismert filmnek a táncjelenetét, és előadnánk nyitótáncként vagy az este folyamán valamikor. Ilyesmi. Ez mennyire hétköznapi?

2016. jan. 10. 17:36
1 2
 1/19 Interferencia ***** válasza:
Szerintem nem fura.
2016. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális :D
2016. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem hétköznapi, de nagyon aranyos :) Az én férjem is nagyon várta az esküvőt, sokat beszélt róla, nem voltak nagyon konkrét elképzelései, nagyon sok mindent engedett, hogy magam szerint döntsek, de végig segített a szervezésben. Általában ez egy nagy nyűg a férfiaknak, azok nem is nagyon akarnak esküvőt. Jó olvasni, hogy vannak még ilyen kis kedves lelkű férfiak a férjemen kívül :)
2016. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így vagyok férfi létemre pedig egy ideje nincs is párom! :O :D
2016. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nagyon aranyos, legalább lelkes vagy. :) Örülhet a párod/jövendőbelid, hogy ilyen rendes pasi vagy!
2016. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy általános, hétköznapi jelenség, de ne aggódj már ezen. Én örülök annak, hogy ilyen vagy, Te is örülj magadnak. :D
2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Álmodozni lehet, nem baj az. :)

Majd ha lesz menyasszonyod, lehet összevetni, vitázni, biztos neki is lesznek ötletei. A saját ruhájával pl. biztosan, azt jobb lesz, ha rá bízod.

2016. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ted Mosby, te vagy az? :D
2016. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
miért ne? én meg nő létemre soha nem akarok férjhez menni. Kit érdekelnek a sztereotípiák?
2016. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár annak aki azt írta, hogy örülhet a párom, az elegánsan átsiklott azon a részen, hogy a nászéjszaka szempontjából izgat :) Gondolom más férfiakat is izgatja a dolog ezen része, de ha fura, ha nem, én tudom, hogy miben szeretném látni aznap a menyasszonyom, és mit szeretnék levenni róla este :P
2016. jan. 10. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!