Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek hogy tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy tetszik ez a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 18. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagyon tetszik.


Kérdés: most a menyasszonyi ruhának kinek kell, hogy tetsszen, amit valószínűleg te fogsz viselni, neked, vagy nekünk?

2016. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű!
2016. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Hozzám jössz? :D Nagyon szép!
2016. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép.
2016. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép, bár nem az én stílusom.
2016. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz,bár az idei szezonra már két menyasszony is kért varrni tőlem ugyanilyet.

Úgy látszik kelendő ez a fazon.

2016. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném mert nincs válla és túl nagy a szoknyarésze (nem állna jól és zavarna). Ha neked jól áll, akkor tök mindegy mi mit gondolunk.
2016. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Szép. De Én nem venném fel. A nyáron ennek az ikertestvérében ment férjhez egy barátnőm. Szép volt, szó se róla. Csak olyan semmilyen is egyúttal. A csipke a szertartáson gyakorlatilag nem is látszott, a fotókon se nagyon. Anélkül meg semmi extra, de legalább ráment a havi fizuja a bérlésre (ha jól emlékszem, az egy San Patrick ruha volt, de a szalonban azt mondták, hogy ugyanaz a cég). Akkor volt jobb, amikor ráadtak egy csipkebolerót, de azt meg nyár lévén nem tudta viselni, hiszem így is meleg volt nagyon.

Ebből a kollekcióból Prada, Botis, Uberly vagy hasonló irányban gondolkoznék, ami egy kicsit más, mint a többi. Tíz menyasszonyból nyolc abroncsos, pánt nélküli ruhában megy férjhez, egy kicsit már unalmas. És ebben a kategóriában úgyis mindegyik ruha nagyon szép már.

2016. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked kell, hogy tetsszen, nekem annyira nem tetszik, mert semmi extra, és nem tetszik, hogy pánt nélküli.
2016. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép-szép. Nekem már a pánt nélküli ruhák unalmasak. Véleményem szerint pár év és ki is megy majd a divatból. Szép az anyaga meg minden, de kettő egy tucat a fazonja.
2016. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!