Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire tartottátok nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartottátok nehéz feladatnak az esküvőtök megszervezését?

Figyelt kérdés

Még mielőtt belekezdtetek, és mikor már benne voltatok?

Ugye jó esetben az ember egyszer csinál ilyet az életben, tehát mindenkinek ez az első alkalom.

Nagy feladatnak érzem, és kicsit félek belevágni.

Nem vagyok jó az ilyesmiben.

Túl nagy feladatnak érzem. Ti is ezt éreztétek? Amikor már belekezdtetek, könnyebb lett?


2016. jan. 23. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy szervezkedős típus, így laza, kis esküvőre voksoltam, végül az is lett.

Ha úgy gondolod, meghaladja az erődet a szervezés, kérj segítséget.

2016. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem tőle, mivel esküvői szolgáltatóként dolgozom és (azt hittem) ismerem a piacot, a piaci szereplőket és tudom kitől mit akarok. Aztán azért engem is értek meglepetések, de szerencsére a feleségem is kivette a részét a dologból így klasszul össze tudtuk rakni és életünk egyik legnagyobb bulija és tényleg egyik legszebb napja állt össze belőle a végén.

No para, nem olyan vészes. :)

2016. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt nagy ügy. Elmenni beszélni az étteremmel és más szolgáltatókkal és megbeszélni. Ha összetesszük nagyjából 8-10 beszélgetésből megvan, ha vannak elképzeléseid és konkrét terveid.


Nekem nem segített senki, de nem is paráztam túl. Ez a nap értünk volt és akik ott voltak azért jöttek el, mert szerettek, nem kritizálni.

Minden tökéletesre sikerült.


25-N

2016. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyszínt ismertük, dekorációt ők intézték, így ezzel nem volt gondunk. Zenekar, DJ, vőfély nem volt, a többit megszervezni meg nem akkora kihívás. Én semmi nehézséget nem éreztem az egészben. Hozzáteszem azért, elég lazán álltunk hozzá, pl nem csináltattam próbafrizurát, ráhagytam a fodrászra, stb.
2016. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehéz volt, gyakran úgy éreztem, hogy a szolgáltatók letojják az egészet és én vagyok értük, nehéz volt kiválasztani azokat akik tényleg jók. És a család sem könnyítette meg..
2016. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen ment, abszolút nem volt problémánk, pedig 100 fős lagzink volt és polgári, templomi esküvő is. Azt hittük, hogy ügyesek vagyunk, azért ment ilyen simán, így bátran vágtunk bele egy régi ház megvételébe és annak felújításába, nah ez viszont kegyetlen. Ehhez képest az esküvőszervezés lepkefing volt, de komolyan.
2016. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz, csak észnél kellett lenni. Úgy értem, hogy sok olyan apróság van, ami fölött könnyen elsiklik az ember, ha nem gyakorlott, nem a harmadik esküvőjét szervezi :) Sokat olvasgattam neten, hogy mi a menete egy lagzinak, miket kell beszerezni, mikre kell oda figyelni. Igazán jó leírást sajna nem találtam, de nekem a gyk nagyon sokat segített. Bármi kérdésem volt, ide jöttem, kérdeztem, vagy bogarásztam mások kérdéseit és szinte mindenre találtam választ. Nekem a gyakorikérdések volt a legjobb barátom az esküvőm szervezésében :D ja, meg a pinterest :) ott is sokat bogarásztam, sok kreatív ötletet nyúltam onnan. Így utólag azt mondom, hogy nincs ezen mit aggódni, csak a lényeg, hogy odafigyeléssel, átgondoltan kell csinálni a dolgokat. A 100% energiából, amit az ember az esküvő szervezésre szán, 20%-ot visz el maga a szervezés, a többi 80% elhasznált energia meg csak a fölösleges idegeskedés, parádézás olyan dolgokon, amiken tök fölösleges annyit hisztizni, mint amennyit egy menyasszony képes :)
2016. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk éttermet volt nehéz megfelelőt találni, ami minden kívánalmunknak megfelelt, mert fontos volt a hely (távolság), parkolási lehetőségek, és az ár-érték arány is. Ez volt a legnehezebb, meg azt kitalálni, hogy helyileg hol legyen a szertartás, mert egyikünk lakóhelyén sem tetszett a házasságkötő terem, végül egy közeli másikat választottunk. Fotóst az éttermesünk ajánlott, minden mást meg intéztünk, mondjuk nekünk csak 23 fős volt az esküvő.

Először ha azt tudjátok, hogy hol legyen a szertartás, beszéljétek meg a helyileg illetékes anyakönyvvezetővel az időpontot, aztán az étteremmel vagy rendezvényessel. Ha ezt a kettőt sikerült fixálnotok, a többi már könnyebb lesz. Nekünk el is kellett tolni végül az eredeti időpontot két hónappal, de mivel téli szezonban volt, ez sem volt olyan gond, nyáron viszont kb. senki nem fog ilyenre ráérni.

2016. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem nehéznek. Teljesen egy hullámhosszon voltunk a párommal. Meglepően könnyen döntöttünk szinte mindenben. Jó időben elkezdtük a szervezést így nem kellett idegeskedni se, hogy lecsúszunk valamiről. Szerencsések vagyunk mert a szülők sem szóltak bele semmibe. Nem mondom, hogy nem voltak kisebb súrlódások, vagy nehézségek, de minden Megoldódott. Igaz a nagy nap még hátra van, de szinte mindennel kész vagyunk.
2016. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!