Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőmnek nem tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nem tetszenek az arany gyürük azt állítja, de meg akarom kérni a kezét valami szép arannyal, mi legyen?

Figyelt kérdés

Azt mondja neki az ezüst jobban tetszik mint az arany az arany nem is tetszik neki... Meg hogy az ezüst olcsóbb,de szerintem ittazon van a hangsúly hogy az olcsóbb,mert annyira nem vagyunk el eresztve pénzel

De mégis csak egyszer van ilyen alkalom én meg valami szépet szeretnék adni neki,de nem tudom tényleg jobban tetszeni neki az ezüst vagy csak mondja,mit csináljak?


2016. jan. 25. 05:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki fehérarany gyűrűt. olyan mint ezüst, mégis arany. Gond letudva.
2016. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen az ára miatt mondja, én sem hordok például aranyat, és nem a pénz miatt, hanem mert nem szeretem.


Ahogy az első írta, a fehérarany tökéletes választás!

2016. jan. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fehéraranyat vehetsz, ha az ezüst tetszik neki.
2016. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A sárga arany nekem sem tetszik, fehér arany gyűrűm van. Hasonlít az ezüstre a színe, de keményebb és tartósabb. Ráadásul nem feketedik, mint az ezüst.
2016. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok aranyat, nem tetszik.
2016. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
én is csak az ezüstöt szeretem, nem azért mert oolcsóbb. A fehéraranyról pl sokan meg nem mondanák, h nem ezüst. Persze mindig akad pár okostojás, akikiakad azon, h nem jól láthatóan arany a gyűrű, de azt meg poont telibe kell kakikálni.
2016. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom detto......

Fehérarany vagy platina gyűrűt javasolnék!!!

37F

2016. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megmondtam a páromnak, hogy eszébe se jusson nekem arany gyűrűt venni, ha majd eljön az ideje a lánykérésnek, az ezüst nekem tökéletesen megfelel (nem az ára miatt, egyszerűen szeretem az ezüstöt, az aranyat meg nem, van ilyen). A megoldás az lett, hogy vett egy fehérarany gyűrűt :) Szerintem nem is választhatott volna jobban :)
2016. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en paromnak sem tetszik az arany szine, feher aranyat kapott eljegyzesi gyurunek. 40 korul mar nagyon jokat lehet venni.
2016. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
fehérarany legyen :)
2016. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!