Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen vőfély az esküvőn vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen vőfély az esküvőn vagy ne?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallani hogy nem kell vőfély, mert erőltetett, fárasztó és hülye játékokat talál ki, de nemrég voltam egy esküvőn nem volt vőfély, az esküvő és a lagzi halál unalmas volt, mint egy iskolai ünnepség kb. annyi volt a program hogy a vőlegény gitározott és énekelt egyet éjfél fele és ennyi.
2016. jan. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon soktényezős. Van olyan násznép ahol teljesen mindegy, mert úgyis van hangulat, maguktól mozognak és a szolgáltatói csapatot sem kell összefogni, de ez a ritkább eset. Többségében ha nem kifejezetten szűk körű (20-30 főnél nagyobb) az esküvő, akkor nagyon hasznos ha van egy ember akinek nem csak a hangja nagy, de tud is beszélni emberek előtt (a barátok általában itt szoktak elvérezni) és összefogja az egész napot, csinálja a hangulatot, instruálja a szolgáltatói csapatot és levezényel mindent. Egy nagyobb 100 fős esküvő kétmillió körüli átlagárában az az 50-100e Ft amit egy jobb vőfély/ceremóniamester elkér, minimális költség, viszont megéri.
2016. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen, csak ne egy paprikajancsi, hanem olyan aki tudja a dolgát.
2016. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ceremóniamester is, most már sokan választják. Nem jön az idétlen poénokkal, de mégis felel a hangulatért.
2016. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk volt is, meg nem is. Úgy értem, hogy volt vőfély, de nem az az idióta, ordibálós, erőltetett vicceket mondó, felbérelős bolond, hanem egy barátunk. Megkértem, hogy véletlenül se próbáljon úgy viselkedni, mint egy vőfély, hanem úgy, mint egy "moderátor". Kitaláltuk a játékokat és az egész este programját és ő mindig felkonferálta, hogy most épp mi fog történni. Persze ezeket a szövegeket úgy fogalmaztuk meg, hogy vicces legyen. Sok visszajelzést kaptunk, hogy jó volt, tetszett a vendégeknek, hogy poénosan, mégse olyan kínos formában voltak előadva a dolgok. Nem kell hozzá más, csak egy vállalkozó kedvű, poénos ismerős :)
2016. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezzel a "felkértük egy barátunkat" dologgal is óvatosan. Mi is voltunk egy ilyen lagzin, ahol egy barát lett felkérve, de valahogy nem volt a toppon a srác, senkinek nem tűnt fel, hogy ő nem egy a vendégek közül, hanem ő úgymond a ceremónia mester. A szertartások előtt ő volt aki "vezette a népet", hogy most merre menjünk, mi fog következni..de nem is volt nagy hangja, sem semmi extra benne..nem is hallottunk belőle semmit.. a szertatások után pedig ivott is párat, akkor pedig már csak a táncolással foglalkozott :) Szerintem jobb egy olyat felkérni akinek ez a "szakmája" és valóban olyat aki nem ripacskodik. Nekünk nagyon jó vőfélyünk volt. 2 évre előre le van foglalva általában :)
2016. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ötöst tudom megerősíteni, szolgáltatóként sokkal jobb olyan esküvőn dolgozni ahol van vőfély/CM. A nem hivatásosokkal általában csak a szenvedés van.
2016. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!