Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék Pest megyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék Pest megyében októberi esküvőre ruhát az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Hajtásokkal bővülő bő szoknyás ruhát szeretnék,szabadvállú fazont,de mégis hosszú csipke ujakkal őszi eskűvőre. De lehetetlen küldetésnek tűnik,akiket eddig megkerestem mind azt mondták be vannak táblázva,volt aki olyan levelet írt vissza,még soha nem beszéltek így velem,hogy nem 2 fillér az ilyen,tudom e mennyibe fog kerülni? Igen,mondjuk hülye nem vagyok... Unokatesóm varrónő, viszont vele nem szeretném csináltatni,mert 1. Nem akarom semki családtag lássa. 2. Neki nincs akkora gyakorlata esküvői ruhákban.

Kölcsönző valahogy taszít,a hideg raz,hogy masok által már hordott ruhát vegyek fel. Szóval elég rigolyás vagyok. :D

de félek nem találok valakit aki segít nekem ebben. Ár nem számít,mármint tartalekoltam erre a célra...


2016. febr. 1. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehetetlen küldetés, csak valószínűleg eddig rossz helyen keresgéltél. És nem felmenteni szeretném, akinek írtál, nyilván nincs mentsége valakinek, ha ilyen stílusban ír vissza, viszont tudnod kell, hogy rengetegen tévutakon járnak az egyedileg készített esküvői ruha árait illetően. Én is kapok olyan e-mailes megkereséseket, hogy csak meregetem a szemem, amikor valaki nagyszoknyás, díszes menyasszonyi ruhát szeretne, és bőszen beírja erre van 10.000. - Ft.-ja. :D Konkrétan az ilyenekre én válaszolni sem szoktam már. Gondolom pont egy ilyen rossz pillanatát kaptad el, aki ilyet neked visszaírt, hozzáteszem nincs mentség a modortalanságra, hiszen nem tudhatta ki ül a túloldalon, de gondolj bele, lehet aznap kapott 5 olyan levelet.

Konkrét kérdésedre válaszolva: Én el tudom készíteni az általad felvázolt ruha fazont októberig. Én úgy dolgozom, hogy először is az ügyfél felvázolja mit szeretne, közösen leegyeztetjük a részletrajzot, az anyagokat, elmondja mennyit szán rá, én elmondom ebben az árkategóriában milyen anyagokat javasolok.

Amikor közös álláspontra jutottunk, megszerzem az anyagmintákat, és a kuncsaft kiválasztja a megfelelőt. Így nincsenek félreértések, és esetleges viták.

Bár nyárra már én is tele vagyok, de őszig még simán elkészülhet a megálmodott fazonod. Esetleg írj privátot, és a részleteket megbeszéljük ott, és eldöntöd, hogy mit szeretnél. :)

2016. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Vásárolj újonnan. Ha eladod később, akkor elég olcsón kijössz. Meg egyébként sem drágább, mint varratni, de a minősége messze jobb lesz. Magyarországon legalábbis nagyon kevés hozzáértő varrónő van, aki minőségi menyasszonyi ruhákat készít, és tényleg valóra váltja az álmaidat. És aki ilyen, annak csak a munkadíja többszázezer ft a leírt ruhára.


Esetleg ezek?


[link]

[link] (demetrios)

[link] (ziad nakad)

[link] (rosa clara)

[link] (elie saab)

[link] (enzoani)

2016. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Csak nem A dadusból tetszett meg Fran ruhàja? :)
2016. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Írtam privátot!


2. Ne haragudj,de nekem az általad linkelt ruhák egyike sem tetszik,és ráadásul nem is az a fazon,amit szeretnék. Talán még a 3. áll legközelebb hozzá,de az se teljesen. Azzal pedig messze nem értek egyet,hogy Magyarországon nincs jó szakember,aki jól tudna varrni,szerintem megnincs jobb az alakra szabott ruhánál,még jó,hogy jobb,mint a konfekcióra legyártott dolgok.

3. Először nem tudtam mi az,majd rákerestem a google-ban. Igen,hasonló,bár nem innen jött az ötlet. :)

2016. febr. 2. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Esküvőiruhapláza? Ők kb. két hónap alatt csinálnak egy ruhát a vevő megrendelése alapján.
2016. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!