Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői táncnak bevállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői táncnak bevállalnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon beszédes.....

https://www.youtube.com/watch?v=44GPRHY89Rw



2016. febr. 3. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Menysszonyi ruhában pont úgy néznétek ki, mintha a vőlegényed ott, a vendégsereg szeme láttára szárazb__szna. Nagyikád mit szólna? :/
2016. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mondjuk tényleg nem full sensualra gondoltam.

Valami ilyesmire csak igényesebb kivitelben

https://www.youtube.com/watch?v=cJXXlDEOoK4

2016. febr. 3. 23:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen nagy ruhában szokták az esküvői táncot bemutatni...mert egy uszályos földig érő ruhában semmit nem lehet mozogni......
2016. febr. 3. 23:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak uszályos menyasszonyi ruhák vannak, és te emiatt az izé miatt képes vagy az esküvődön átöltözni farmerba, szíved joga. De személy szerint nem hiszem, hogy ez esküvőre való lenne, a násznép pont nem kíváncsi a parkettszex bemutatódra... De ez az én véleményem, a te esküvőd, te döntöd el mi lesz, és a párod ebbe belemenne? XD
2016. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy esküvői táncnak nem a harmóniáról kell szólnia? Egy keringő az mennyivel jobb?
2016. febr. 4. 00:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyában sokkal kevésbé közönséges, bár én nem gondolom vállalhatatlanul túlfűtöttnek egyiket sem. De az első elég uncsi. Inkább kicsit pörgősebb legyen.
2016. febr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy jó ölet egy latin táncot betanulni az esküvőre. Ezt ruhában is meg lehet tenni. Ha így keresel rá, akkor szépeket találhattok.
2016. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy esküvői táncnak nem a harmóniáról kell szólnia? Egy keringő az mennyivel jobb?"


A keringőnek méltósága van, ez ahhoz képest nagyon alpári. Arra gondolj, hogy a násznépben 8-10 éves gyerekek vannak. Egyébként meg ez a tánc sokkal nehezebb egy keringőnél, szóval csak akkor gondolkozz rajta, ha nagyon jó táncosok vagytok.

2016. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazából a tánc eleje lenne kizomba, utána valami pörgősebb befejezésre gondoltam...mondjuk W.C.Swingre. A betanulással nem lenne probléma, van előképzettség.

Nemrég voltam olyan esküvőn is ahol hip-hop táncoltak (az ara persze átöltözött) és azzal sem volt probléma. Szerintem egy ilyen esküvői táncnak pont nem a szórakoztatás a célja, hanem hogy megmutassák a kettejük közötti harmóniát...és persze a stílusukat is.

2016. febr. 4. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi próbálkoztunk ilyennel, a szoknya miatt ilyen szoros kontakt tánc nem működik, abroncsos szoknya esetén konrétan lehetetlen. A stíluskeverésekből majomkodás szokott lenni. Ha a keringő régimódi és a WCS-t említetted, akkor mondanék mást: ott van a Ceroc, amiben érzelmes, lassú páros figurák is vannak, de pörgősebb figurákkal is lehet kombinálni. Ha van előképzettség, akkor pillanatok alatt összedobtok egy koreót. :)
2016. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!