Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy fogyás után vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fogyás után vagyok, milyen típusú menyasszonyi ruhát (főleg felsőrész) illene hordanom?

Figyelt kérdés

Augusztusi esküvő lesz és még nincs meg a ruha.


Az a problémám, hogy nyári esküvő, meleg lesz és a felkaromból nem sikerült annyit fogyni, mint szerettem volna, de a hasam lement és a derekam, csípőm sem széles már, csak normálisan formás.

Magyarán optikailag a karom vastagságát kéne slankítanom, de eltakarni sem akarom a meleg miatt. Milyen típusú felső rész hangsúlyozná ki inkább a csípőmet és terelné el a figyelmet a karomról? A melleim közepes, átlagos méret és alacsony, 156 cm vagyok, szőke, 26 éves. (Egyébként ezt még ideírom, mert büszke vagyok rá: 21 kilótól sikerült megszabadulni :) )


Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget, tippeket.



2016. febr. 4. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

26 évesen férjhez menni? Jó nagy marha vagy. :D

Nyilván nem ujjatlan ruha kell ide, hanem legalább felkar középig érő ujja legyen. Úgy tudod elterelni a figyelmet, ha lesz szép nagy fátylad a fejeden. Arra fog mindenki figyelni, vagy a habos-babos abroncsos részre lent.

2016. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Legyen a csípődnél kivágott a ruha és legyen a csípődnél ott valami virító tetkó, valami szöveg, hogy mentsetek meg pölö.
2016. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a fogyáshoz! :)


[link]

Ez a cikk ad pár tippet. Ujjatlant semmiképp ne vegyél szerintem se.

2016. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi :)
2016. febr. 6. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Te vagy egy jó nagy paraszt, biztos senkinek nem kellesz így xD

Kérdező: gratulálok, barátnőm is tegnap foglalva le a ruhaját ! :)

2016. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!