Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért reagált igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált igy?

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez kapcsolódik a jelenlegi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Ma találkoztunk véletlenül az egyik étterembe ahová járni szoktunk. Én, a barátom és ez a férfi.

A barátom köszönt neki és átadta az esküvői jókivánságait a közelendő esküvővel kapcsolatban (vasárnap lesz az esküvő). A férfi ahogy rám nézett tiszta vörös lett az arca, mint ha "lefagyott volna" és alig jutott szóhoz a zavarában. Mivel az ajtóba futottunk össze gyorsan el is ment.

Miért ez a reakció? 48 óra és itt az esküvője.


2016. febr. 5. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglepted, ennyi
2016. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Csak beképzeled. Rosszul esik a hiúságodnak, hogy nem a földön fekve zokog utánad, hanem NŐSÜL, méghozzá egy szerinted(!) hozzád képest jellegtelen nőt vesz el. Akit tejben-vajban fog fürdetni. Miközben neked még mindig csak barátod van, sok pénzed sosem lesz... dühös vagy a világra. Nagyon szeretnéd azt hinni, hogy csak egy szavadra vár és mindenét a lábaid elé szórja, mi? 😃
2016. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hivatkozott linkhez is írtam, de ide is leírom, hogy minél többször lásd, és jusson eszedbe mekkora irigy r.ohadék vagy, ha a tükörbe nézel!


"

Én pedig azt vettem le, hogy egy büdös nagy tirpák bunkó vagy aki féltékeny más boldogságára (minden baromságot kitalálsz rájuk és rémmeséket költesz a nőre pedig NAGYON féltékeny vagy) emellett pedig mivel annyira sokszor említed azt a pár milkás autót egy anyagias szuka, amitől téged még az se tántorít el, hogy egy cseppet se érdekelt a férfi személye csakis a pénze....

Egy r.ohadt nagy tulok mocsok vagy ez azigazság! Egy rosszindulatú fúria!"

2016. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!