Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magas lányok (175 cm+), ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok (175 cm+), ti milyen nehezen találtok magatoknak ruhát?

Figyelt kérdés
Mármint olyat, aminek jó volt a hosszúsága? Béreltétek vagy varrattátok?
2016. febr. 6. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan magasság :D

178 cm vagyok és soha nem volt gondom a ruha vásárlással.

2016. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, szerintem a kérdező konkrétan esküvői ruhára gondol, azt pedig általában átlag magasságra varrják, az pedig 170 körül van.


És lehet találni, de ha más nem, egy jó varrónő lehet olcsóbban kihozza, mintha bérelnéd.

2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem volt egyértelmű a kérdésem.

Igen, menyasszonyi ruhára gondoltam.

Amiket eddig próbáltam azok mind rövidek voltak. :( Volt, ahol azt próbálta elhitetni velem az eladó, hogy normális, ha bokáig ér a ruha. -.-

2016. febr. 6. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

A 2. érdekesen fogalmaz, azt akarta írni, hogy egy olcsó,tanulatlan, esküvői ruhákhoz nem értő mezei varrónő kihozza olcsóbban, gagyi anyagokból, mint a kölcsönzés.


176cm vagyok és nem volt gondom, a legtöbb ruhát eleve hosszabbra gyártják, mert felvarrni mindig lehet belőle, hozzátoldani kevésbé.

2016. febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem normális, ha bokáig ér a ruha.

Hozzánk ha jön magasabb menyasszony, elkészítjük a kívánt fazont a megfelelő hosszúságban, méretre.

2016. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, 2-es vagyok és nem, nem úgy értettem. Szerinted a szalonoknak a menyasszonyi ruhákat kik varrják? Droidok? Egyáltalán nem volt célom olyan varrónőhöz irányítani, akinek gőze sincs, hogy varrnak menyasszonyi ruhákat. Viszont sok varrónő van, aki tud és képes is rá és azonkívül, hogy lehet olcsóbban megcsinálja, mint a bérlés, ráadásul a ruha a tiéd marad. És nem a 30-40 ezer forint árú bérlésről beszélek. Meg nem is a mindenféle túlkomplikált ruhakölteményekről. Ahhoz tényleg kevesek a "mezei" varrónők, akik nem erre vannak szakosodva. De nem egy ismerősömnek volt gyönyörű menyasszonyi ruhája varrónő által varrva, mert egyszerűt de szépet szeretett volna. És így olcsóbbra jött ki, mintha ugyanazt a fazont bérelte volna.
2016. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó! Szenzációsan megfogalmaztad neki a választ, kb ezt akartam írni mint te.

Én pl 8 évig tanultam a szakmámat, biztos nagyon tanulatlan lehetek! Bármilyen menyasszonyi fazont kiszerkesztek, és kiszériázok, modellezek és elkészítek bármekkora testalkatra.

úgyhogy, a bunkó lejárató kommentje mellett, A "kedves" 2. válaszoló szakmájára kíváncsi lennék, biztos papírokat tologat ide-oda, és próbálja beállítani milyen fontos ember, amellett, hogy komoly szakmával rendelkezőket próbál dehonesztálni.

Amúgy bármilyen designer ruhát ki varr meg szerinted? Robotok? A tervező? Ács, kőműves, hókotró?... Rémes, hogy milyen buta és öntelt emberek vannak.

2016. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 4. válaszolóra vonatkozott természetesen!
2016. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. En egy honapja foglaltam le a ruhamatm 178 cm vagyok vagy 15db volt ramvalo!
2016. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!