Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Agyon izgulom a templomi eskü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyon izgulom a templomi eskü szövege miatt magam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha az a gond, hogy nem tudod megtanulni, akkor keresgélj memóriatechnikákat a neten.
2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Semmit, nem olyan veszes es ketszer vegigcsinaltam, meg lehet szokni:-)


Ilyenkor az emberek zome elkezd sirni, meg ideges szoval ez total emberi senki nem is var mast. En pl az elso eskumet vegigzokogtam az idegtol, halalos volt, a masodikat meg vegigrohogtem mert ize elotte fuveztunk, mindketto elmeny volt, mindketto masert:-))


Szoval ne izgulj, semmi nem mulik ezen:-)

2016. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam a pap szélben lengedező orrszőre megoldotta ezt a kérdést annyiban, hogy az izgulás helyett arra koncentráltam, hogy ne röhögjek fel hangosan (mondjuk az sem segített, hogy a szentleckét olvasó srác is végig grimaszolt nekem), de még így is sikerült egy helyen elrontanom. Igen helyett igen akarom lett, vagy valami hasonló, de amúgy tökre nem számít. Isten a szándékot nézi és a vendégek sem azért mennek, hogy utána beszóljanak, hogy:

- Hülyeségeket beszéltél az oltár/anyakönyvvezető előtt,

- Ellépted a nyitótáncot,

- Hülyén állt a nyakkendőd/menyaruhád,

- Rosszul választottál helyszínt/párt/virágot/ruhát/öltönyt stb...


hanem azért, hogy nektek, veletek örüljenek és ünnepeljetek! Szóval, no para, ez csak egy esküvő! ;)

2016. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már többször volt ilyen kérdés mostanában, gondolom te kérdezted mindet. Látszik hogy tényleg nagyon félsz tőle. Ha nem akarod nem muszáj templomi esküvőt tartani. Ha viszont már minden megvan szervezve akkor próbáld gyakorolni, mond el többször a pároddal. Szerintem ott, akkor annyira el fog önteni az adrenalin vagy a boldogság hogy simán el fogod tudni mondani a szöveget. Vehetsz be kis nyugtatót is előtte az felvidít. Ha közben nagyon sírsz akkor az úgyis eltereli a násznép figyelmét és nem veszik észre hogyha belebakizol. Tényleg kicsit fogd fel máshogy ezt az egészet, ne hagyd hogy ez tönkretegye a nagy napot. Sok sikert! Mikor lesz az esküvő?
2016. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondja a pap, TE mondod utána, nem kell kívülről tudni. ÉS a kettővel előttem szólónak teljesen igaza van. Senki nem azért lesz ott, hogy beszóljon-megszóljon.
2016. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Megerősítem az előttem szólót - 5-ös - szóval, tényleg ötös :) Örülj tényleg, nincs okod az aggodalomra.
2016. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!