Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek az esküvőm miatt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az esküvőm miatt ez normális?

Figyelt kérdés
nem sokára esküvőm lesz és nagyon nagyon félek hogy valami történik, veletek is volt már ilyen? alig várom hogy a párom a férjem legyen de közben nagyon nagyon félek,az ismerősök meg nyugtatnak,és azt mondják hogy nem kell félnem de én így is félek hogy valami rossz fog történni, ez normális ?
2016. febr. 7. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
#Dont Panic
2016. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális mert hatalmas lépésre szántátok El magatokat. Gratula!

Válaszold meg magadban ezt a három kérdést:

- Szeretem õt?

- Mellette akarok megöregedni?

- Az a fontos,hogy boldogok legyünk?


Ha mindháromra "Igen" a válasz akkor az esküvõn táncolhat a másoduncsi a sült malaccal akkor is Minden rendben lesz.

Valami biztos nem úgy alakul majd ahogy elterveztétek De ez így van rendben. Ne az érdekeljen mi lesz az esküvõn, csak az számít,hogy még ha az ünnepség katasztrófa is lesz, ti mosolyogva mondjatok igent :)

2016. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Majd a harmadik esküvöd előtt már nem fogsz ennyire parázni, nyugi.
2016. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, és megsúgom, az esküvő előtti napok a legrosszabbak. De nyugalom, túl lehet élni, és ha már pörögnek az események, meglátod, hogy minden jó lesz, még ha be is csúszik egy kis baki valahol, attól nem lesz semmi tökéletlen, inkább csak egyedibb lesz. Ha szereted a párod, akkor mindenképpen szép lesz, hiszen az a legfontosabb az egészben, hogy egymás mellett hitet tesztek.
2016. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem izgultam, de egy barátom a következőt mondta aznap:

"Annyira nem tudjátok elb4s7ni, hogy a végén ne legyetek házasok."


Tök felesleges parázni rajta, nyilván valamennyire izgulsz, de túlizgulni nem szabad. Ez arról szól, hogy összekötitek az életeteket, tehát rólatok. Aki ott van azért van ott, hogy nektek örüljön, veletek, Titeket ünnepeljen. Senki nem fog utána azzal odamenni hozzátok, hogy elmondja mit csináltatok rosszul, vagy mit kellett volna másképp. Boldogok lesznek, hogy veletek ünnepelhetnek. A párjaim (esküvőfotós vagyok) mindig nevetnek rajtam amikor azt mondom, hogy " No para, ez csak egy esküvő!" de aztán belátják, hogy igazam van. Az egésznek akkor van értelme ha át tudod érezni és benne tudsz egy kicsit ragadni a pillanatokban, mert jó esetben nem lesz több ilyen! ;)

2016. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted azt,hogy valami rossz fog történni? Például meghiúsul valami miatt az esküvő? Vagy balesetet szenvedtek? Vagy hogy az esküvő után rossz fordulatot vesz a kapcsolatotok? Nem mindegy, hogy mit jelent az, amit mondasz. Ha attól félsz, hogy valami baj lesz esküvő előtt, például meggondolja magát a párod, vagy balesetet szended valamelyikőtök, akkor erre azt tudom mondani, hogy ettől hülyeség félni, ilyen esküvő nélkül, vagy esküvő után is bármikor történhet. Ha viszont attól félsz, hogy a kapcsolatotok rossz irányba változik az esküvő után, akkor egy részt gondolkozz el rajta, hogy bizti megérett-e a kapcsolatotok a házasságra, vagy van-e még olyan szinten, hogy hosszú távon is érdemes terveznetek egymással. Amúgy meg szerintem természetes, hogy idegeskedsz. Én is feszült voltam, de én ilyen dolgoktól nem tartottam, hogy valami rossz fog történni. CSak attól féltem, hogy valami nem készül el időre, vagy nem tanuljuk meg a táncot időben, na meg olyanokat álmodtam, hogy elaludtunk és 10 perccel azelőtt ébredtünk, hogy már az anyakönyvvezető előtt kellene lennünk és pizsamában rohantunk a szertartásra...
2016. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes pánikban voltam előtte hetekig. Nem tudtam megmagyarázni és megváltoztatnia dolgot. Az eszemmel nagyon jól tudtam, hogy mennyire szeretném az esküvőt, de előtte többször pánikrohamszerű dolgaim voltak. Ez egy teljesen normális érzés, ha hozzá akarsz tényleg menni, akkor emiatt ne aggódj. Túl sok dolog, túl sok történés, egy életre szóló fogadalom, ezek mind stresszelik az embert.
2016. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!