Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismer valaki megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki megbízható varrónőt? Nem olyan drágát, de olyat aki kép alapján barmit megvarr?

Figyelt kérdés

Csatolok képet, ilyen szoknyát szeretnék, de sajnos fehérben nem találtam.:(

[link]


2016. febr. 13. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy Miskolc vagy Kazincbarcika környéke
2016. febr. 13. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

figyi, ha azt szeretnéd, hogy valóban olyan legyen mint a képen, akkor ahhoz minőségi anyag kell, és nem lesz túl olcsó mulatság :/


sajnos csak szegedit ismerek.

2016. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyszer megyek férjhez:) Nem mondom, hogy a pénz nem számít, de reális kretek között nem
2016. febr. 13. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de Pest messze van.
2016. febr. 13. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Meg tudom csinálni.

Viszont nem vagyok miskolci.

2016. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Tehát: ne legyen drága,ugyanakkor adja a szaktudását profi módon,hogy kép alapján varrjon meg neked valamit,ja és legyen a szomszédodban,mert lusta vagy,akár egy lépést is tenni érte.

Hát anyukám ilyet maximum a mesében találsz,vagy éjszaka az álmodban!

2016. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj kedves utolsó. De nem így van. visznt az, hogy feljussak pestre 16000 be kerül. (vagyis oda-vissza) ennyit már a ruha felére szánék inkább. És nem nem profi kell, csak olyan aki meg tudja csinálni
2016. febr. 13. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben semmi extra nincs, bármelyik varrónő megcsinálja. Vagy bárki aki egyszer is használt varrógépet.
2016. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalt varrónő meg tudja mondani a megfelelő anyag nevét és azt is, hogy melyik boltban kapható ;) Tudok jó varrónőt, nagyon ügyes, csak sajnos külföldön van :)
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!