Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a számodra 5 legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a számodra 5 legfontosabb jellemző vagy formai elem, amit egy menyasszonyi ruhának szerinted feltétlenül tartalmaznia kell?

Figyelt kérdés

Többek között menyasszonyi ruhákat készítek. Szeretnék készíteni egyet csak úgy,illetve vevőcsalogatónak az üzletembe a kirakatba. Igazi luxusruhára gondolok,minden szakmai tudásomat bele szeretném tenni. Nagyjából a fazon már megvan terv szintjén,de sok dologban hezitálok. Érdekelne kinek mi a legfontosabb egy menyasszonyi ruhában,milyen formai elemnek kell szerepelnie. Írjatok 5 dolgot,ami szerintetek kihagyhatatlan, például: 1. "V" kivágás. 2. Bő szoknya 3. Gyöngyözött díszítés 4. Uszály 5. Állítható fűzős felső.

Előre is köszönöm a válaszokat,és mivel ez egyéni ízlés kérdése,mindenkit aki válaszol,zölddel pontozok majd! :-)


2016. febr. 15. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. minőségi textíliák

2. csipke használata

3. nekem legyen ujja/vállpántja a ruhának

4. ne legyen túl nagy szoknyája

5. a kevesebb néha több, tehát finom és elegáns legyen

2016. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fűzős felső, karcsúsított/ejtett derèkrèsz, szív formájú mellrèsz, kellő csiilogás mint gyöngyök strasszok stb, abronccsal illetve nèlküle is mutatós szoknyarèsz
2016. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Hetkoznap is hordhassam kesobb. Kenyelmes es csinos legyen. Ne tunjon menyasszonyi ruhanak annyira. Ne legyen feltuno.

Dragabban el tudjam adni, mint, amennyiert vettem.

N

2016. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Kétrétegű, azaz a mellrész fölött legyen finom csipke, tüll vagy más áttetsző rátét, amiből az ujja is van. (Lehet rövid ujjú, háromnegyedes vagy hosszú is.)

2. Rövid szoknya. Nem nagyon, olyan térd fölé érő.

3. Hangsúlyozott derékvonal.

4. Semmi csillogás, strassz, flitter stb. maximum gyöngy és hímzés.

5. Minőségi anyagok.

2016. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert ízlés kérdése, szerintem nem fogsz öt általános dolgot találni, ami mindenkinek tetszik. :D


De legyen, részemről:

1. A-vonalú szabás

2. Szolid, elegáns díszítés (főleg csipke, esetleg gyöngyözés)

3. Vállat szabadon hagyó / ejtett vállú, max. félhosszú ujjú

4. Fehér vagy max törtfehér

5. Fűzős felsőrész esetén legyen belevarrott melltartó / lehessen alá felvenni

2016. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem befolyásol,csak érdekel,hogy ki,milyen szempontok szerint választ(ana) ruhát. :D


Köszönöm az eddigi válaszokat.

Jöhetnek még!

2016. febr. 15. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legfontosabb hogy lehessen alá melltartót venni. Ilyet a mai divatos ruhák között alig találni.
2016. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm az őszinteségedet.

Ahhoz,hogy magabiztos lehessen valaki a ruhájában,ez is lehet egy nagyon fontos szempont,és valóban jó szem előtt tartani!

2016. febr. 15. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1: karcsúsított derék 2: esetleg deréktól lefelé bővebb 3: valami plusz csillogás, de ne legyen túlzás 4: vagy csipke 5: amit előttem is mondtak, a melltartó kis mellűként nagyon fontos vagy benne kosár +1: időtálló legyen, 50 év múlva se legyen furcsa a képeken
2016. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan lenne jó vevőcsalogatásra, ami minél nagyobb kör igényeit fedi le. Ez nagyjából azt jelenti szerintem, hogy mindenféle alkaton jól álljon, állítható legyen a mérete, nőies legyen, ne legyen túl díszes, de túl egyszerű sem.


Az én álomruhám személy szerint:

[link]

2016. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!