Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha külső helyszínen lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külső helyszínen lenne az esküvőd milyen szuper dologgal, műsorral, verssel, dallal dobnád fel hogy tényleg fergeteges legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én konzervatív vagyok, nekem egy esküvő csendes legyen és meghitt. Majd a szilveszteri buli, na az legyen fergeteges.
2016. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az erdőben rendezném fák alatt, lennénk mi ketten, a tanuk, meg egy pap, mindenki középkori ruhákba. Ilyenekkel dobnám fel :D
2016. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1.-vel értek egyet maximálisan.


Valami természetközeli helyet keresünk amúgy a párommal, lehetőleg télikerttel pl., hogy rossz idő esetén is élvezni lehessen a kilátást. És lehetőleg csendes, meghitt esküvőt.

2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!