Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt aki nem akart lakodalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki nem akart lakodalmat mert nem szereti, de a párja miatt mégis lett? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyósomék ragaszkodtak hozzá, emiatt nagyrészt ők állták.

Egész jó volt, az egyetlen lakodalom, ahol valaha jól éreztem magam. A ceremóniamester értette a dolgát, nekünk csak a buli részre kellett figyelnünk.

2016. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én nem akartam, maximum 50 főst képzeltem el, mind a költségek miatt-mind pedig amiatt, hogy eléggé izgulós vagyok, nem szeretek a központban lenni, szóval inkább szűkkörűt szerettem volna. Férjemnek viszont nagy a rokonsága, a baráti körünk mind a kettőnknek jelentős, ő egymaga nem kicsivel túllépte a meghívandó vendégek listáját az 50-nél, és ebből redukálni nem igazán lehetett, anyós is inkább hozzáírt még 20-t, meg kb. kettőt kihúzott, hogy na őket nem kell.

innentől kezdve én is meghívtam a távolabbiakat is, mert az a plusz 10-15 fő részemről már nem jelentett akkora pluszt. Anyagilag meg megtehettük, hogy ekkora lagzit tartsunk, más kérdés, hogy nem jött vissza, de lehet, egy kisebb lagzival is így járunk.

A lagzi amúgy várakozáson felül nagyon jól sikerült, köszönhető a jó szolgáltatóknak, és valahogy a lámpalázat is elviseltem-túltettem magam rajta, visszanézve a képeket, videókat, férjem még jóval idegesebbnek is tűnik. A lámpalázat oldotta még, hogy rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk közben is.


Összességében én nem bántam meg, jól sikerült, de ha újraszervezném, nem ragaszkodnék feltétlenül a nagy lagzihoz, egy kisebb esküvő is tud nagyon jó lenni, ott a meghittség is jobban dominál, jobban oda tudsz figyelni a násznépre, családra, barátokra, így meg volt, akivel alig beszéltem, csak rámosolyogni tudtam kb. hogy jajj de jó, hogy itt vagy. Ez hiányzott viszont.


30N

2016. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekünk az anyagiak miatt szűk, 40 fős lesz, de a párom lagzisan szeretnè. Vőfèllyel zenekarral mindennel. Nekem ez fura, nem vagyok sem bulizós sem felszabadult, de nem szeretném ha fel kellene adnia miattam a vágyát.
2016. febr. 22. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyeztetni az igényeket. Én sem voltam az a nagy lagzis-bulis, és vőfélyeknél ragaszkodtam is olyanhoz, aki nem csináltat pajzán, esetlegesen perverz dolgokat, egy nagyon jó embert találtunk, részletesen mindent átbeszéltünk vele, hogy mit szeretnénk és ő ilyen stílusban is vitte. Vőfély egyébként arra jó főleg, hogy összerendezze a dolgokat, irányítsa az embereket, informálja őket, amire a nagy napodon neked már 40 embernél sem lesz időd.


Zenekarnál meg válasszatok oloyat, akik többfélét is tudnak, így a hagyományos lagziszene mellett lejátszanak nektek moderneket is, pl. este 11-12 után stílust váltanak és fiatalosabban, modernebb dalokkal húzzák a talpalávalót, ekkor már az idősebbek úgyis lepihennek, elköszönnek. )

2016. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Èn is ilyenekhez ragaszkodom :)
2016. febr. 22. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem engedtem a paromnak. O eskuvot akart, en meg ezt csak kulsosegek nelkul vallaltam. Szulok, tesok, szolid vacsi. Most is igy csinalnam. A lenyegen nem valtoztatott. Rokonsag huzta a szajat, de utolg mar senkit nem erdekel. Nem tagadtak ki minket. :)
2016. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem teszem meg vele. Szerencsère habár mèg nem döntöttünk a vőgèly kèrdèsèben, mind azt mondta van arany közèpút
2016. febr. 22. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én nem igazán vágytam rá, de Férjem nagyon. Így végülis lett lakodalom, buli. Kicsivel többen voltunk, mint 30, egy csárda legkisebb termében. Zenészünk volt. Összességében nagyon jól sikerült, nem bántam meg, hogy Férjemre hallgattam. Szép emlékként tekintek vissza rá. :)
2016. febr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!