Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ezt a ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a ruhát felvehetem vendégként egy esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 31. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze,gyönyörű szép ruha illik oda.De azt tudod,hogy nem lehetsz annyira szép mint a menyasszony,mert nem illik :D
2010. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha korodhoz, alakodhoz, stílusodhoz illik, szerintem felveheted, szép ruha.
2010. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én meg azt hittem a Bécsi operabálra készülsz benne: Nekem ez tulzás egy esküvőre.
2010. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vigyáznék a bordó színnel. Nagyon sok menyasszony választ hasonló színű/fazonú ruhát menyecskeruhának, nehogy kellemetlen legyen a helyzet. Próbáld megtudakolni, h mit visel majd átöltözés után.
2010. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon szep ruha, de attol fugg milyen lesz az eskuvo "szinvonala". Marmint ha a hazasulandok nagyon gazdagok, minden rokonuk es ismerosuk hasonlo kivitelu ruhaban fog pompazni, (urak frakkban, nok nagyestelyi) akkor minden tovabbi nelkul. Ha egy atlagos szinvonalu polgari csalad, akkor nagyon ki fogsz logni- es lehet hogy ez kinos lesz, ha ujjal mutogatnak rad. Ha mindez nem zavar, mert annyira tetszik a ruha, vagj bele es elvezd! :) Mellekesen megjegyzem, en bevallalnam, de hat en csak egy ilyen polgarpukkaszto kisiparos vagyok...
2010. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép ez a ruha, de kicsit túlzásnak találom egy esküvőre, ahol csak egy vendég vagy.

Ha a miniszterelnök esküvőjére mennél akkor rendben, de ha egy sima esküvőre mész, szerintem kicsit sok lesz oda. Nem rosszból mondom, de a többi ember nem lesz ennyire kiöltözve. És mindenki szerint túlöltözött leszel.

2010. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én tuti felvenném, nagyon szép. És mi van akkor, ha te leszel a legcsinosabb vendég? Legfeljebb megakad rajtad pár srác szeme :D
2010. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok puhatolózni, hogy milyen lagzira készüljek. Én is félek, hogy csak én lennék estélyiben, de úgy tetszik!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!! Betti

2010. ápr. 1. 00:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én felvenném, bár tényleg attól függ,hogy ki mennyire lesz kiöltözve.

Hozzáteszem én voltam olyan lagziban,ahol nagyon sokan nagyestélyiben voltak (és nem a miniszterelnök vagy hasonló személy esküvője volt) csak az unokatesóm lakodalma.

2010. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem üti a koszorúslányok és a menyecske ruháját, akkor felveheted, de rosszul fogod érezni magadat a "pulóveres" többi vendég mellett, erre készülj.
2010. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!