Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvőt szeretnék igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sushi100 kérdése:

Kis esküvőt szeretnék igazi, táncos lagzival. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron szeretnénk a párommal megesküdni, összesen kb. 20-25-en lennénk. Csak polgári szertartás lenne, utána pedig menyecskeruhás-táncos-vacsorás lagzi/fogadás. Zene és tánc nélkül nem tudom elképzelni, de érdemes ilyen kevés emberért zenészt hívni? Szeretném, ha kevesen is jól éreznénk magunkat, de még nem tudom, hogy lehetne ezt jól lebonyolítani.. Ötleteket kérek, és hogy ez kb. mennyiből jönne ki.. (Miskolcon, ha ez számít) Köszönöm! :)

#esküvő #kis lagzi
2016. febr. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi vagyok. Az egyik zenész ismerősöm 45 000 Ft-ért szokott lagziban zenélni.
2016. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves egyes, érdekelne az ismerősöd elérhetősége.
2016. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a násznéptől függ. Ha ők mulatósak, bulizósak akkor simán lehetséges, de ha a fele 70 év feletti, akkor nem hiszem.
2016. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ekkora násznépre én lehet, hogy inkább DJ-t hívnék, de ez is a násznéptől függ. :)
2016. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A miénk ilyen volt, de nem hívtunk zenészt, hanem CD-re mi készítettünk zeneválogatást. Vittünk magnót, hangfalakat, aztán roptuk. :)
2016. febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen lesz, 40fővel. Egy személyes zenész 20ért, mivel nálunk nem túl mulatós a nép vőfélyt is szerveztünk.
2016. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!