Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnátok egy 15-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok egy 15-20 évvel idősebb férfival figyelembe véve az előnyős anyagi helyzetét, kedves fiatal nők?

Figyelt kérdés
Instagram tele van ilyen magyar nőkkel akiknek a férje 15-20 évvel idősebb és az összes nagyon jó körülmények között él. Tényleg lehet igaz szerelem egy ilyen kapcsolatban vagy mindez csak a pénzről szól?
2016. febr. 28. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én bevallom igen de csak akkor ha szeretem :D
2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Van/lesz saját pénzem.

Minek nekem másé!? :D

Ha szeretem akkor meg tök mindegy.

Eleve az érettebb ffiak vonzanak:)

2016. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
2--Egy csóró idősebb férfi is vonzana? Nem hiszem..
2016. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de 2-3 évvel idősebbel sem, ha nem szeretem.
2016. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, számít-e, az én férjem csak 13 évvel idősebb nálam. 22 éves voltam, amikor hozzámentem, na nem a vagyonáért, mert az már akkor sem volt amikor megismerkedtünk. Minden esetre tény, hogy jobban állt anyagiak terén mint én, mondjuk nem kell ahhoz nagy csoda, hogy egy teljes állásban dolgozó férfi jobban keressen, mint egy egyetemista, aki csak hétvégi diákmunkákat tud vállalni.
2016. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

En igen, b@sszus. :D unom mar, hogy csak fornettire meg szaraz, gagyi peksutikre van penzem, es meg azt is 2x meg kell gondolnom, hogy ne inkabb parizsis zsemlet vigyek suliba. Finomakat akarok enni vegre!!!!! Leginkabb ezert varom, hogy kijarjam mar az egyetemet es elkezdhessek dolgozni.:D


23L

2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középiskolában két olyan osztálytársam is volt, aki már akkor is, azóta is az idősebb (min. 20 évvel idősebb) férfiakhoz vonzódott, anyagiaktól teljesen függetlenül. És rettenetesen szerelmesek tudtak lenni.
2016. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

3. Mit nem értesz?

Nem érdekel más pénze mivel van saját és lesz is.

Nem is ismersz és itt bunkózol velem:/

2016. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Kérdésedre nemmel válaszolok. Anyagi helyzet miatt nem lennék senki párja, felesége, igaz mégcsak 21 éves vagyok.


Viszont jobban bejönnek a 10-15 évvel idősebb férfiak.

2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
8-dehogy bunkózok! elhiszem, hogy van pénzed, meg lesz is, de pl. egy gyerek vállaláshoz nem elég egy ember, ha érted mire gondolok..
2016. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!