Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szempont a fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempont a fontos a csokorválasztásnál? Kerek, lelógó?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Feszes és kerek !
2016. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy Neked tetszen :)
2016. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legfőbb, hogy Neked tetszen. Más, hogy milyen szerepet szánsz neki később. Ha meg akarod tartani örökre-akkor nem élő virágokból, egyéb díszítőelemekből is tudsz csokrot készíttetni, vásárolni.

Ha van kedvenc virágod, és ahhoz ragaszkodsz évszak függően, nem érdekel az ára-akkor a kedvenc virágodból készített csokor. (Nekem pl. a tulipán a nagykedvenc, de szeptemberben extra drága és nem is biztos, hogy találni olyan szépet, így én lemondtam róla)

Ha nem akarsz sok pénz kidobni rá, egyszerű, idényvirágokból egy szolidabb szép csokor.

Ha sokfelé viszed, egy-két napig bírnia kell a csokornak, akkor érdemes oázissal venni a csokrot. (Nekünk aznap volt a fotózás is, kértük az oázist, és reggelről másnap reggelig semmi baja nem volt, a főasztalunkat is az a csokor díszítette)


Végül, de talán ezzel kellett volna kezdenem, hogy nagy divat most az egy stílusra hangolás, tehát érdemes a többi díszítőelemmel összhangba hozni a csokrot, tehát ha pl. rózsák lesznek az asztalon, legyen a csokorban is, és fordítva.

A kisebb kerek csokrokat könnyebb viselni, hordozni, a lelógóak talán impozánsabbak, viszont nehezebbek is-nekem ez utóbbi volt, mert nagyon tetszett, viszont a templomban alig bírtam már tartani, pedig csak fél óráig kellett. (Meg előtte a fotózkodáson...)


De a legfontosabb tényleg, hogy a menyasszonynak tetszen! :)

2016. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem lelógó volt. Egyrészt mert ez tetszik, másrészt mert alacsony vagyok és ez egy kicsit optikailag nyújtott. Nem lett egyáltalán nehéz, nem volt gond a tartásával sem. Mondjuk nálunk a templomi szertartás elején le kellett tenni az oltárra.
2016. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha alacsony és duci vagy, mint én voltam, akkor hosszú csokor a jobb, nekem pl kála csokrom volt, a szára macifűvel hosszabbítva, ilyen:

[link]


ha magas és vékony, akkor egy kerek tud szépen mutatni.


A nagy, batár csokrok nekem nem tetszenek és szerintem senkinél sem mutatnak jót, de ez szubjektív vélemény


pl:

[link]

2016. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy pici legyen és inkább csepp alakú. Nagyon hosszút, nagyon nagyot nem szeretnék, mert alacsony vagyok és pufi, és szeretném kényelmesen tartani a csokrot. És hogy majd a dekorhoz passzoljon a színe.
2016. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!