Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten esküvői dekorost...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten esküvői dekorost keresek? (Szezonon kívül októberi esküvőre,80 fős vendégseregre. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagy kérés, de olyan érdekelne, akit nem csak a lehúzás érdekel. Tudom, hogy van anyag meg virág igény stb, éppen ezért 100-150 között hajlandó vagyok rákölteni, de az afölötti szolgáltatók nem érdekelnek!

2016. ápr. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vénusz dekor. Én székszoknya dolgában voltam vele kapcsolatban, nagyon kedves, remek munkákat láttam tőle és jó áron dolgozik.
2016. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen cipőben jártunk. Már vidékről akartunk felhozatni virágokat, amikor az egyik ismerősünk ajánlotta. Olcsóbban dolgoznak, mint az itteni dekorosok. Ajánlatot is kérj tőlük és meglátod. Azt is lehet, hogy megmondod ennyit van mit tud belőle kihozni. Mi 86 ezret fizettünk. Két csokor, gomblyukdísz, asztali dekorok, masnik, stb. Szóval komplett megrendelés volt.
2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy ez nem arról szól, hogy Te mennyit vagy hajlandó rákölteni, hanem arról, hogy mennyi a reális ára és mennyiért csinálják meg. Általános tévhit, hogy az esküvői szolgáltatók "lehúznak" bárkit is.
2016. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!