Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire volt rossz érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt rossz érzés hogy az esküvőd napján rossz idő volt?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs lehangolóbb egy esős borús esküvőnek, ezért nem is akarok esküvőt mert mi van ha rossz idő lesz, az egésznek semmi értelme
2016. ápr. 21. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha az idojarason mulik neked akkor tenyleg semmi ertelme.
2016. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 RRR ***** válasza:
89%
a sokadikon már fel se tűnik :DDD
2016. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoztam vele, egészen addig míg anyósom mindenfélébe bele nem kötött másnap (hosszan beszélt a pap, nem tetszett a ruhám neki, nem tetszett a zene neki stb.) és azt is meg jegyezte, hogy az se tetszett neki, hogy nem sütött ki a nap. Hát gondoltam, anyád picsäja, legközelebb majd feltelefonálok a jóistennek, hogy süssön a nap, a mama nehogy felhúzza az orrát!
2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen rágódni, szervezd úgy, hogy minden időjárás esetén legyen megoldás. Persze, jól néz ki, ha szép hozzá az idő, de nem az a lényeg úgy sem
2016. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A miénken esett az eső,de lesz,artam :-)

Egész héten ragyogó napsütés volt,de aznap esett az eső.

Tudod,van amit nem lehet befolyásni,és nem is kell!

Attól még az egyik legjobb nap volt az életemben,és nem az eső jut eszembe!

2016. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben voltam eskuvon tavaly. Egesz nap szinte rossz ido volt. Megis remek volt az eskuvo. Benti helyszineken volt minden. A fotozaskor meg pont nem esett ugyhogy a kepek is jok lettek.
2016. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyél már egy kicsit pozitívabb 😊 Én sem örülnék ha esne, de ha mégis akkor nem dől össze a világ. A polgári nekünk az étterem fedett teraszán lesz, a vacsi szintén fedett helyen. A fotózást nem tudom, hogy oldanánk meg ha esne de reméljük a legjobbakat. Barátnőm esküvője májusban volt, esőt mondtak hideget. Ehhez képest ragyogóan sütött a nap 😊 Voltam olyan esküvőn is ahol esernyővel álltunk a kikero alatt megis nagyon jól sikerült. Persze dühítő ha épp Aznap esik de ne hagyd hogy ez rányomja a bélyegét egy csodás napra. Így nem lehet hozzáállni
2016. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért tettük május 31-re az esküvőt, mert akkor már jó idő van. Na két éve május végén 18 fok volt, felhős idő. Na a násznépnek meg a vőlegénynek pont ideális volt, én deréktól felfelé majd megfagytam.

De a képek gyönyörűek lettek. A fényképeknek nem tesz jót a ragyogó napsütés, mások az árnyékok, fények. Ezt a fotósunk mondta

2016. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

Ezért nem kell 2 millát elkölteni egy esküvőre, szabadtéri virágos díszítéssel, nagyzenekarral.


Ha 100 rugóból kihozod az esküvőt, akkor nem fog fájni ha épp rossz idő van, lévén megismételheted bármikor.


Meg aztán nem kell egy évvel előre tervezni, megnézed az Időképen hogy jövő héten melyik nap van jó idő, azt mehet.


Csak a média által kimosott agyú nők akarnak hatalmas esküvőt, sok vendéggel... ez azért van mert a fogyasztói társadalom így működik, a tőkések amcsi filmekkel mossák az agyad h elköltsd a kuporgatott millióidat egy hülye fél napos rendezvényre. Ahol a rokonok ingyér telezabálják magukat.


A mi esküvőnkön mindössze 8 rokon volt ott, a legközelebbi egyenes felmenő ági illetve testvér ági rokonok. Utána tartottunk egy durva bulit ahaverokkal, egy nyaralóban, ahol bográcsozás volt és annyi sz . r pia h a fél társaság sírva hányt hajnalig. Zene meg dübörgött haver 2000 wattos hangrendszeréből, nem kell ide hülye szintis zenekar.


A mai világban már ciki a konzervatív, puccos esküvő, csak az újgazdag sznoboknál dívik még mindig ez, meg a brazil szappanoperákon felcseperedett proliknál.


Ja és mielőtt csodálkoznátok mindezt 32 évesen, egyébként viszonylag jó egzisztenciával ejtettük meg... de nálunk a fényűzés nem "kötelező" és a bulizás nem a rokonok ingyen etetéséről szól!

2016. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9# lelked rajta. Egyébként jobb is hogy ilyen mentalitással nem hívtál vendégeket. Akinek lehetősége van az ajándékba ad annyi pénzt ami minimum a vacsorája ára. Mi is így tettünk, szóval nem gondolnám hogy ingyen zabálunk. Három esküvő voltunk az elmúlt pár évben és iszonyat jó buli volt.
2016. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!