Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi sós süteménnyel számolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi sós süteménnyel számoljunk egy 78 fős esküvőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


elég tanácstalan vagyok, pedig már meg kellene rendelni a sós süteményeket (pogácsa, hasé, masni) az esküvőre. Néhol 10 dkg-ot számolnak egy főre, valahol 1 kg/10 fő + 2 kg. Valahol pedig 30 dekát/fő.


A vacsora helyszenére 19:30-kor érkezünk, a pohárköszöntők után egyből vacsora lesz. 23 órakor pedig érkezik a torta és az egész vacsora alatt, után kint lesznek egy tálalóasztalon az édes illetve sós sütik.


Sósból nálunk nem szokás csomagolni.

Ti mennyivel számolnátok és hány félét?


Köszönöm szépen!



2016. ápr. 25. 11:57
 1/4 tarnai ***** válasza:
100%

válassz egy középutat, biztos nem hibázol...

15 dkg/fő azzal 11,7 kg sós sütemény pontosan elég lesz.

2016. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, fejenként 10-15dkg/főt számolj :)
2016. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nincs sok holtidő, így elég a 10-15dkg.
2016. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én céges vacsorákra szoktam rendelni, előételnek fejenként 10 dekát. Mondjuk ilyen eseményeken nem dől a pia úgy, mint egy lagzin, így nincs is akkora étvágy, mintha innál is mellé. Ezért lagzira 15 dekát számolnék fejenként.
2016. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!