Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves menyasszonyok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves menyasszonyok! Van listátok arra, hogy a nagy napon mi lesz nálatok?

Figyelt kérdés
Nekem csak a személyi, lakcímkártya, zsebkendő és a pótszájfény és a tükör jut eszembe.
2016. ápr. 25. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
személyi, lakcímkártya,papírzsepi, szájfény, kis tükör, mini dezodor/parfüm, fájdalomcsillapító, sebtapasz, zselés talpbetét, törlőkendő, pótharisnya (ha lesz rajtad harisnya), hullámcsat, mini hajlakk, szőlőcukor, tic-tac, szívószál, fültisztító, tampon, betét, tű, fehér/fekete/piros cérna.
2016. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tű cérna (menyasszony és vőlegény színeiben), pótharisnya, ragtapasz, biztostű, tampon/betét ha esedékes, tartalék hullámcsat, fájdalomcsillapító. Kb ennyi, szinte minden balesetre felkészülve.
2016. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

fültisztító????? Minek?? Az igen előtt akarod kipucolni a füledet? :D

Nálam semmi nem volt. A parfümömet és a szájfényemet a nagy izgalomban otthon felejtettem, de így legalább nem kellett egész nap azon izgulnom, hogy mikor esedékes befújni magam és bekenni a számat. A személyi és lakcímkártya pedig anyumnál volt. Nem kell erre annyira rágörcsölni, hogy a végén gurulós bőrönddel induljatok házasodni...

2016. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A fültisztító az esetleg elmosódott smink korrigálása miatt van a legtöbb menyasszonynál, nem fülpucolás miatt.


Nálam az alábbiak lesznek:

-iratok

-tükör

-az aznap viselt ajaktermék

-zsepi

-fültisztító

-nedves törlőkendő

-biztostű

-aznap viselt körömlakk

-miniparfüm

-egy-egy szem a nálam tartott gyógyszerek közül

-ha akkor jött meg, akkor 1-2 betét

2016. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj hármas persze fülpucolásra.... Ahogy 4es írta smink korrigálására. Nem tudom miért kell ilyen fellengzősen válaszolni. Ki görcsöl itt? A kérdező feltett egy kérdést, mi meg válaszoltunk. Én sem parázok ezen de jó ötlet összeszedni ezeket a dolgokat. Egy kis alkami taskaba beletenni és barmikor kéznél van. Nyilván nem fogom a végig magamnál tartani de ott lesz. Nem értem miért kell így viselkedni ha kerdeznek valamit. Hál isten valaki megteheti hogy ilyen apróságokkal is foglalkozzon. Ha meg ilyen kis hülyeségek nem érdekelnek minek valaszolsz?
2016. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtatok olyanokat amik eszembe se jutottak volna
2016. ápr. 27. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Mensi gyógyszer, dezodor, parfüm, hajba és sminkhez való dolgok, szemcsepp, hajgumi, harisnya, zselés talpbetét, sebtapasz, rágó, fájdalomcsillapító, B6, arckrém, ajakápoló, átlátszó és színes körömlakk, körömlakklemosó és vatta, sminklemosó kendő, fültisztító pálcika, fogkefe, fogpiszkáló, kistükör, fésű (amivel a baba hajakat hátra lehet fésülni és sima, ha ki lesz engedve a hajad) fülbevaló vég(velem rendszeresen megtörténik, hogy elhagyom a fülbevaló hátsó, rögzítő részét), mattító lap( vagy púder) ha kint lesztek naptej, egy pulcsi is bármikor jól jöhet, körömreszelő, körömcsipesz, kézkrém, sos testápoló, tic-tac, szemöldökcsipesz... Persze nem kell túlzásokba esni, de hátha van köztük olyan, ami nem jutott eszedbe és talán jól jöhet.
2016. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es és egy csomó mindenki ti nem vagytok normálisak....

Színtelen meg szines körömlakk, szemöldökcsipesz, stb., hagyjuk már.... :DDD

Idióták társasága. Nektek tényleg már gurulós bőrönd kell...

Borzalom!

2016. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hehe :) Nekem nyugtató volt a táskámban, a szokásos papírok mellett, amik mellesleg nem kellettek (mármint a papírok, a nyugtató annál jobban) mert előtte ugye mindent letisztázol az anyakönyvvezetőnél, lepapíroztok, befizettek stb, és az anyakönyvvezető már úgy megy oda, hogy személyesen ismer benneteket.
2016. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!