Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt hogy fogalmaznátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy fogalmaznátok meg szépen?

Figyelt kérdés
Az 6. évfordulónk az esküvőnk napja.Valami szép romantikusra gondoltam :)
2016. ápr. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 éve megnyertem a fõnyereményt és ma végre a nevemre írják!
2016. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# ez jó pofa 😊
2016. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk a 9.évfordulónkon lesz. Mi azt a szöveget választottuk ami úgy Szólt hogy legyetek velünk életünk legszebb napján (mikor és hol) amikor hivatalosan is összekötjük életünket. Azért tetszett mert ebben benne van hogy mi már összekötöttük de most hivataloson is megerősítjük. így a 10. Évfordulónkon lesz az első házassági évfordulónk. Sok boldogságot!
2016. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem tudom, de két év múlva mondhatod, hogy "itt a választások éve... én is választok újra... 100%-ot kaptál"


Na jó ez nem feltétlen jó, csak ha alapból értéklitek az ilyen humort.


Idénre a #1-es dumáját javaslom.

2016. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első ez tényleg vicces volt :) csak én romantikusabbra gondoltam ;)
2016. ápr. 27. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
És ezt minek kell beleírni? Szerintem totál felesleges. Mi 8 év után házasodunk aki ismer tudja, a többit meg úgysem érdekli.
2016. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!