Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok? A testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok? A testvéred esküvőjére nem mennél el?

Figyelt kérdés

A testvérünk azért nem jön el, mert az exe is ott lesz. Az exbarátnő és a menyasszony (és én is) jó barátnők vagyunk, 20éve! gyerekkorunk óta, ő mindig ott volt/van ha gond volt/van, lakótársak voltunk. Az ő kapcsolatuk 10 évig tartott amúgy és eltelt 10 év a szakítás óta. A mostani barátnője amikor megtudta hogy mi jóban vagyunk kiverte a hisztit 2 hónap után. Fenyegetett minket stb. 9évig nem beszélt a testvérünk velünk, se a szüleinkkel. Most egy éve (családtag halála miatt) néha-néha beszélünk, mi túlléptünk még ha nehezen is a dolgokon, de a testvérünk! A tesóm esküvője lesz nemsokára, meghívta őket, de nem jönnek el.

Eltelt 10 év, nem kellett volna már túllépni ezen?


2016. ápr. 26. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl kellett volna, jól gondolod. Nem akarlak untatni, de leírom, hogy nálunk a családban egy 90. és 100. szülinap miatt olyanok jöttek össze, akik kb 30 éve rá se köszöntek a másikra.
2016. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy! :) Nyugodtan írja le bárki, hogy náluk hogy van, mert én ezen most kiakadtam kicsit. Felnőtt emberek elvileg.
2016. ápr. 26. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mi családunkban is van ilyen. Anyukám testvérei...Néha nagyon sajnálom szegényt, mert tudom hogy bántja de nem lehet velük mit tenni :(
2016. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért az nem véletlen, hogy valaki 9 évig nem áll szóba a szüleivel és a testvéreivel. Bár itt most eléggé egyoldalúan vázoltad a helyzetet, de valószűleg mindkét fél jócskán hibás. Mit szólnék? Nálam ilyen nem fordulhatna elő. Soha nem helyeznék barátot a testvérem elé, még akkor sem, ha nem értek egyet a tesómmal. Tehát az én esküvőmre a tesóm jönne, az ex meg nem.
2016. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi próbáltuk keresni azt kaptuk hogy ne zaklassuk. Folyton a mostani barátnő vette fel a telefont, már semmi nincs a nevén a tesónknak amúgy és amióta együtt vannak a nő nem dolgozik, két lánya is otthon lakik velük... Most sincs semmilyen internetes elérhetősége a tesónknak, csak a telefon, ha ő veszi fel.

Az exe viszont mindig velünk volt miközben neki semmi családi köze nincs hozzánk, elé nem helyeztük, csak ő nem csinált műsort egy családban két hónap után hogy majd megszabja ki kivel beszélhet (előtte sose beszéltünk az exről direkt vigyáztunk, békében váltak el, még sokszor ment a tesónk segíteni amikor költözött) ha pedig nem akkor majd "megismerjük az övét" Valamint kirúgatja minket, behazudja a főnökünknek hogy iszunk-drogozunk.

2016. ápr. 27. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? Ha előtte 9 évig nem beszélt velem, egy olyan ember miatt, akitől elvileg békében vált el, akkor meglenne a véleményem róla, és őszintén szólva, azt sem tudom, meghívtam-e volna. Ha nem jön, nem jön, az ő baja. Szerintem ne foglalkozzatok vele, nem ő jogosult eldönteni, hogy ki lehet ott az esküvőn.
2016. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 # azért ez nem ilyen egyszerű. Nálunk is vannak olyanok a családban akinek fejed tetejére állhatsz akkor sem lesz soha semmi jó. Hiába testvér... Örülj ha a te családodban nincs ilyen.
2016. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Arra jutottunk, hogy mi lett volna ha van gyerekük vagy hitelük?! Ami miatt kötelező tartani a kapcsolatot az ex barátnővel/feleséggel?! A világ nem úgy működik hogy eltüntetem, akit nem akarok látni, fel kell nőni és túllépni a múlton, nem lehet kitörölni (az ő exférje amúgy a szomszédban él még mindig). Akkor ilyen az ember ha tudja hogy ő kevés/betegesen féltékeny/önbizalom hiányos.

Lesz még neki szüksége ránk és ne csodálkozzon ha nem lesz miről beszélni, mert teljesen kimaradt az életünkből!

2016. ápr. 28. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen testvérem lenne, hogy 9 évig nem beszél se velem se a szüleinkkel, akkor én meg sem hívnám az esküvőmre. Akkor se ha az exe akivel száz éve szakítottak, ott lenne, de ő ezt nem akarja. Ne még neki álljon már feljebb amikor leszarta a családját évekig.


Szóval bocs, de én egy ilyen testvért nem hívnék meg. Itt kezdődik a dolog.

2016. ápr. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!