Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belföldi nászutatat tervezünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belföldi nászutatat tervezünk. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeptember közepe-vége, október végig. Ekkor tudnánk menni.

Közép, kelet magyarország inkább. Az ország másik végébe nem akarunk menni. Hajdú-Biharból indulnánk :)


2016. ápr. 27. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Menjek veletek? Tudok segíteni! :) Benne vagyok :)
2016. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

-welness?

-kirándulás?

-városnézés?

-mennyiből?

2016. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha belföldi nászút, akkor nekem csak egy ötletem van, de az nagyon:


[link]


Lillafüred gyönyörű, lehet túrázni, tök romantikus helyek vannak ott, várost nézni is lehet...

2016. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lillafüred, Eger, Mátra-Bükk
2016. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2. Wellness is, kirándulás is, városnézés is :D

hát igazából nem tudom mennyibe vannak olyan 4-5 napra gondoltunk. Árat nem tudok írni..

2016. ápr. 27. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyula város, ott van a gyulai vár, várfürdő (gógy és wellness részleg, masszázs, nagyon baráti árak), 100 éves cukrászda, Almásy kastély (most lett felújítva), környéken más kisebb kastélyok, emlékházak
2016. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Visegrád wellness, Dunakanyar, visegrádi vár. Kirándulás a pisztrángos tónál. De egyszer voltam Lillafüreden, nagyon szép.
2016. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az ausztriai akciós dolgokat érdemes nézni, az sincs messzebb, gyönyörű helyek vannak, és néha ki lehet fogni olyan ajánlatokat, hogy csuda. Lillafürednél pl. tuti van olcsóbb. Arra is van esély, hogy a szálláson tud valaki magyarul, ha ez a gond. :D
2016. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hotel Kapitány, Sümeg
2016. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Épp Gyulát akartam írni, de látom már más is megtette :) Tényleg csodás:)
2016. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!