Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért "kell" egy legénybúcsúzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kell" egy legénybúcsúztatóra k_rva?

Figyelt kérdés

A férjem részt fog venni egy legénybúcsúztatón, amin lesz vetkőző lány.

Erkölcsileg és lelkiismeretileg ez elfogadható dolog, hogy házasuló férfi ilyen szolgáltatást kér a legénybúcsúztatójára? - mert ő kérte, nem csak a haverok fejéből pattant ez ki - Csak én gondolom úgy, hogy ez minden határon túlmegy? Elfogadhatatlan számomra, hogy egy férfi, aki elkötelezni készül magát egy nő mellett, úgy gondolja, hogy jó móka intim helyzetbe kerülni egy idegen nővel! Elítélem azt a nőt is, aki ilyen munkából él! Én ezt ép ésszel nem tudom egyszerűen felfogni, hogy vannak emberek, akik szerint ez rendjén való dolog. Annak idején én közöltem a barátnőimmel, hogy ha vetkőző fiút szerveznek a leánybúcsúztatómra, akkor beszüntetem a bulit és haza fogok menni! Csak valaki azt magyarázza már meg nekem, hogy MIÉRT jó ez, MIÉRT elfogadható és MIÉRT jó móka?!



2016. máj. 1. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy végre az az ember, akinél még én is nagyobb partyarc vagyok :)
2016. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
19%
Ez úgy szokott működni egy ilyen legénybúcsún, hogy leülnek kártyázni közösen és kibeszélnek téged a hátad mögött, miközben te otthon fortyogsz és mindent belehiszel, mégis milyen/hogyan/mennyit csinálják a zárt ajtó mögött. Ez ilyen beavatás, hogy az asszony kibírja e jelenet nélkül!
2016. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
16%

lánybúcsún talán nincs vetkőzős pasi? Nektek szabad?



bagolymondja...

2016. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, őszintén szólva ugyan azon az állásponton vagyok mint te.

Na most akkor a pasas komolyan gondolja a nősülést vagy nem?

Ez hasonló ahhoz a szituhoz, hogy jajj drágám olyan hűséges voltam hozzád, igazán megérdemlek egy félrekú.rást/flörtölgetést.

Miért kell ez?

Én megmondtam a barátomnak, hogy ha neki ilyen legénybúcsúja lesz, akkor nyugodtan lefújhatja az egész esküvőt és szakítunk!

És nem érdekel senki véleménye, én ilyen vagyok, engem így kell elfogadni, hogy nem tolerálom az ilyet.

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol!

Én sem fogok vetkőzős fiúkat hívni a leánybúcsúmra.

Minek? Mert akkor tudnak csak elbúcsúztatni, ha a képembe fogja dörgölni egy chippendale fiú a farkát?

Akinek ilyenekre van igénye, az még inkább ne nősüljön...

2016. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%

Az esküvő előtt férjemnek is volt legénybúcsúja.A barátai 3 ilyen hölgyet is be szerveztek...férjem aznap mondta a barátainak ,hogy este (amikor kezdődik a legénybúcsú)ha ezek a nők ott lesznek ,ő felál és eljön onnan.

Így lemondták a nőket.

És a legszebb a történetben:Én csak az esküvő után 1 hónapal hallottam a történetröl.Tehat még az se volt,hogy én kényszeritettem volna hogy nem lehetnek ott nők.

Büszke voltam rá nagyon :)

30/N

2016. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Gondolom, az első 3 értékes véleményt fiúktól kaptam...

4-es, maximálisan egyetértek! Ha ismeretlen nők p_nája kell még, akkor nem kell nősülni... Akkor még lehet menni k_vázni és a tisztességes, hűséges lányokat meghagyni hasonlóan tisztességes és hűséges fiúknak!

Érdekes, az én lánybúcsúztatómon nem volt hímr_ingyó, mégis jól szórakoztunk...

2016. máj. 1. 16:51
 7/53 anonim ***** válasza:
18%

Manapsag azert mar nem olyan gyakori. Foleg mivel sokan a k_rva-t veszik el.


Akinek megis kell annak egyszeruen azert mert a felesege mellett vagyik egy masik pucer no tarsasagara is.

2016. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
91%

Mélyen egyet értek veled. Mi is megbeszéltük párommal hogy ez mindkettőnknél szakító ok. És szerintem ez így van rendjén. Ha valaki az alatt az x év alatt nem csalta meg a párját nem értem miért épp a legénybúcsún tenné ha meg megteszi miért is ne tette volna meg korábban vagy tenné meg később?

Aki meg így akarja tesztelni a párját az külön megérdemli hogy az oltár előtt hagyják faképnél.

2016. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen egyetertek veled. A hazassag huseg fogadasa. Ha a jovendobeli parom kijelentene hogy kr.va lesz a legenybucsuztaton akkor en kijelentem hogy oke de eskuvo az nem lesz.

Nekem sem kene vetkozos ferfi mikor a szerelmemhez megyek hozza...

2016. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Mi ezen egyébként kicsit összevitatkoztunk a férjemmel. Félreértés ne essék, nem azért, mert ő azon a véleményen lenne, hogy ez helyes, hanem mert mondtam neki, hogy nem tetszik, hogy ilyen programon fog részt venni nős emberként. Nem fogom eltiltani, nem mondom, hogy ne menjen el, mert bár legszyvesebben azt mondanám, de megakadályozni akkor se tudom, hogy ilyet lásson. Ha nem ezen a legénybúcsúztatón találkozik k_vával, akkor másikon... Szóval tenni ellene nem tudok. A vőlegény pedig elég jó haverja, azt nem teheti meg, hogy nem megy el, mert "az asszony elveivel ütközik". Nem is vagyok az a hisztis típus, szóval ezen a részén túl tudom tenni magam. Én egyszerűen csak azt nem értem, hogy ha valaki szereti a párját, évek óta hűséges hozzá, stb, akkor miért az esküvő előtti 1 hónapban kell ezt csinálni??? Hogy lesz pofája az oltár elé állni és hűséget fogadni?? Hogy lesz pofája a menyasszonya szemébe nézni??? Én elásnám magam!
2016. máj. 1. 17:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!