Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen idézet volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen idézet volt az esküvői meghívóba? Írjátok le ha van kedvetek, de bárki írhat valami jó kis idézetet. Kettő kellene, légyszi ne linkeljetek, nem ezt kértem.

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk ez volt:


Elöttünk áll a jövő, a titokzatos,

Ki tudja mennyi örömet gondot rejteget

Egyben hiszünk, kéz a kézben indulunk,

S szerelmünk a boldogság felé vezet."

(John Paul)

2016. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

A szerelem első látásra könnyen megérthető, ha viszont két ember évek óta egymást nézi az maga a csoda.


Nekünk ez volt, de ennek akkor van értelme szerintem ha régebb óta együtt vagytok.

2016. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem még nem volt esküvőm, de ezek a kedvenceim:


"Sorsunk egybeforr, együtt megyünk tovább,

Az élet viharában Te vigyázol reám.

Köszönöm,hogy szeretsz, s hogy hiszel nekem,

S hogy megosztod az életed velem." (Vörösmarty)


"Akit párodul melléd rendelt az ég,

Becsüld meg, szorítsd meg kezét,

És ha minden álmod valósággá válik,

Akkor se feledd el, légy hű mindhalálig." (Madách)


Illetve van még egy nagy kedvencem, ami nincs a klasszikus meghívó versek között, nem olyan ismert, de nagyon-nagyon szép számomra. Valószínűleg az lesz a meghívónkon. 4 rövid sor, de minden benne van. :)


Ha van kedvenc költőtök, szerelmes versetek, akkor azt is használhatjátok, ha valami másra vágytok.


Ami pl. már nagyon unalmas:

"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."

2016. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3# ezek közül szerintem már nem csak az utolsó unalmas.
2016. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Az lehet, de legalább igazán szépek. :) Amúgy írtam, hogy más versből is választhatnak és nekem sem ezek lesznek.
2016. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
"Talán semmi sincs szebb a világon, mint találni egy embert, akinek lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves arca elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak, és nagyon boldogak legyünk." /Hemingway/
2016. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ! 4eve vagyunk egyutt :) meg is van már mind a ket vers,koszonom <3
2016. máj. 3. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De azért én is leírom:


Hazaérve te hozzád, kapudból kiálltok,

Könnyes szemed nézve, meghatottan állok.

Szó nem hallik köztünk, szavad szemed mondja,

Meghatott lelkünknek ő a hírmondója.

2016. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Kedves vagy hogy te is lertad ;)
2016. máj. 3. 17:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem talán ez a kedvencem:

"Ne unszolj engem, hogy elhagyjalak, mert ahová te mégy, odamegyek én is és ahol te megszállsz, ott szállok meg én is. Néped az én népem, Istened az én Istenem. Ahol te meghalsz, ott akarok meghalni én is, ott temessenek el engem! Úgy bánjék velem az Úr most és ezután is, hogy csak a halál választ el engem tőled!"

2016. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!