Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan itt, aki el tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki el tudta adni a menyasszonyi ruháját?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy az esküvő után eladom a menyasszonyi ruhámat. Már nézegettem neten apróhirdetéseket, de nem tudom, hogy ezeket megveszik e egyáltalán. Szóval tudtok olyanról, aki el tudta adni? Esetleg szalonba bevették?

2016. máj. 19. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell megvenni egyáltalán? Bérelni is lehet. Nővérem bérelte, 100 rugó volt ígyis, de nem kellett utána az eladással bajlódni, mert mi van, ha rajta maradt volna.
2016. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, de szerintem a nők többsége nem akar más ruhájában megesküdni különböző okok miatt.

Ha nincs sok pénze megvenni, akkor bérelni fog egyet inkább, ami új.

Én se vennék használtat.

Szerintem nehéz lesz eladni, hacsak nem nagyon-nagyon olcsón árulod. (Nem a ruha eredeti árához képest olcsón, mert hiába volt 500 ezer ha féláron 250 még mindig nem fogják megvenni).

2016. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Varratni fogom egy menyasszonyi ruhákra szakosodott varrónővel. Őrizgetni nem fogom, úgyhogy el szeretném adni.
2016. máj. 19. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem lesz könnyű szerintem, pont azért amit a fenti válaszoló is írt.

Én mondjuk nem mentem férjhez soha, meg gondolom 32 évesen már nemis igen fogok, de ha mégis: Én is csak vadiújban szeretném.

2016. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Berelni ami uj??? Egy hasznalt ruhat altalaban 1 menyasszony egyszer viselt.A bereltben nem lennek biztos.
2016. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát a béreltet értelemszerűen újra bérli más, hacsak nem rögtön eladják.

Nekem nem lenne szívem eladni, igaz én mindenhez nagyon ragaszkodok.

2016. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem akkor tudod eladni, ha tényleg olcsón árulod (maximális határ az 50e, de az is csicsásabbakhoz), kifogástalan állapotú... és akkor talán nagyobb a siker, ha nem egy nagyon tipikus alkat vagy, és a ruha sem egy ilyen "snassz" egyszerű ruha. De ez sem biztosíték.
2016. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg el lehet adni, persze, ha nem nagyon drágán árulod. A bérelt ruhák vadis újak? :D ugyan már! Kitisztítják, kivasalják, és újra bérbe adják!
2016. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Én a ruhámat 30 ezer forintért vettem, + 5000 az abroncs.

Készletkisöprés volt Budapesten.

Használt. Engem nem zavar.

Kitisztíttatom, aztán elteszem.

Hátha egyszer a lányom kölcsönkéri.

Május 14-én volt az esküvőnk.

2016. máj. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg helyen el lehet adni, hülyeség hogy nem :D Ráadásul nem is olyan rossz áron, faces esküvős csoportokban pl érdekesen tudják az emberek minek mi az értéke és nem akarják a felének a feléért megvenni. Sose bérelnék, az csak egy kidobott pénz egy használt ruháért 1 napra :D
2016. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!