Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik idézet tetszik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik idézet tetszik jobban meghívóra?

Figyelt kérdés

1. "Úgy szép az élet, ha két ember összetalálkozik, és erősen megfogja egymás kezét, megbecsülik és szeretni tudják egymást, együtt építgetik az életüket." (Zilahy Lajos)


2. "Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon" (Goethe)


3. "Szerelmünk szépen megpecsételjük, A nagyvilág előtt megesküszünk, Oly rég óta vágyik rá a lelkünk, A boldogság mindig itt van köztünk! Az érzést leírni lehetetlen: Millió színes virág a réten, Illatok a tavaszi szellőben, S az édes szó, mi elhangzik: Igen!". (Fendrich Zoltán)


2016. máj. 23. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik legjobban. A második elcsépelt és banális, a harmadik túl érzelgős nekem. De te inkább válaszd azt, ami NEKED a legjobban tetszik.
2016. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok az emberek véleményére, azt hiszem nekem megvan melyik lesz! :) a végén elárulom ;)
2016. máj. 23. 15:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha csak ebből a háromból lehet választani, akkor én is az elsőt.
2016. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, esetleg neked van még ötleted idézetre, szivesen olvasnám :)
2016. máj. 23. 15:51
 5/21 anonim ***** válasza:
2
2016. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A 2. mert rövidebb praktikusabb kevesebb festékbe kerül, és az embereket amúgy sem érdekli túlzottan mi van a meghívóra írva, szóval elég az a rövid szöveg.
2016. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a legjobb az lenne: "az esküvő csodás dolog, kaja pia dögivel gyertek el"
2016. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik se tetszik túlzottan, de ha csak ezek lennének, akkor a 2.-at választanám. Az is elég banális, de legalább van benne egy kis tartalom. A másik kettő nagyon semmitmondó.
2016. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

War!

Fuck the system!

War!

Fuck the system!

Fuck the system!

War!

Fuck the system!

War!

I need to fuck the Sys.

I need to fuck the Sys.

I need to fuck the Sys...


/System of a Down

2016. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A 2. Egyszerű és szép. A másik kettőben viszont az a jó, hogy nem olyan elcsépeltek, egyiket sem hallottam még.
2016. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!