Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szereljem le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le a párom anyukáját?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az esküvőnk, egyikünk sem az a fajta ember, akinek a külsőségek nagyon fontosak. Nincsen pénzünk nagy cécóra, illetve ami van, azt nem arra szánjuk. Egyikünk sem szereti a feltűnést sem, így akkor sem csapnánk nagy dáridót, ha pénzünk lenne rá.


Szűk családi körben (maximum 15 ember) egy vacsora lesz, és ennyi. Mióta ezt anyósom meghallotta, azóta nyaggat bennünket, hogy mi az, hogy nem lesz lagzi és zenészek, meg mi az, hogy nem akarjuk megadni a módját.


Én már megmondtam neki, hogy nyilván az csap felhajtást, akinek pénze van rá, nekem nincsen. Plusz nincs is rá igényünk. De ő minden találkozáskor felhozza a dolgot. A párom elengedi a füle mellett, de engem idegesít.

Vagy legyek bunkó és mondjam, hogy majd akkor fogjuk megadni a módját, ha ő állja az összes költséget? (Akkor sem lenne dínom-dánom, de egyszerűen nem bírja felfogni, hogy nincs annyi felesleges pénzünk, hogy ilyenre költsük, mégis nyaggat vele.)


2016. máj. 24. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerd meg a parodat hogy ha mar az o anyja problemazik akkor legyen szives alljon ki kettotok erdekeben az ugyert es ne engedje el a fule mellett toled varva a megoldast hanem uljon le az anyjaval es magyarazza el hogy nincs ra penzetek
2016. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez így azért nem működik, mert tudja, hogy van félre tett pénze a páromnak. Azt nem képes megérteni, hogy azt nem lagzira akarjuk elszórni, hanem majd nagyobb lakás árába, gyerek dolgaiba, autóba, stb.
2016. máj. 24. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy nagyvonalú és engedd el a füled mellett, mint a párod. Nem hiszem, hogy jó ötlet, ha te próbálod leáállítani, mert akkor lehet, hogy fújni fog rád az egész család. Nem kell leszerelni vagy meggyőzni, egszerűen legyen az, amit ti akartok.
2016. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kell megmondani bunkón, hogy ha lenne pénz, akkor tartanátok nagy bulit, mert ez nem igaz. Minek akarod félrevezetni? Azt mondd, ami az igazság, de azt határozottan és kétségek nélkül.

"NEM fogunk nagy lagzit tartani, mert MI NEM AKARUNK nagy lagzit, mert mások az elképzeléseink." Vitának helye nincs, ne menjetek bele. Bármit mond, csak ezt kell szajkózni, amit leírtam. Egy idő után majd megunja, ha meg nem, akkor majd az esküvő után, ha akkor se akkor így járt.

2016. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ezt magyarazzatok el neki hogy ha lagzi lesz akkor meg egy jo ideig ne lehet nagymama mert ujra penzt kell gyujtenetek hogy a kello anyagi hatter meglegyen a babahoz.
2016. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen anyóstól mentsem meg a Jóisten! :D Mondd meg neki, hogy hagyja abba a hü.lyeségeit.
2016. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám ilyen, mi is most házasodunk és neki nagyon fontos lett volna, ha ökomenikus Istentiszteletet tartunk, ugyanis én keresztény katolikus vagyok a párom meg baptista. Engem a baptista vonal sokkal jobban vonz a mai napig mint a keresztény katolikus vonal dogmatikus látásmódja. Nagymamám már annyiszor elmondta, hogy olyan szép ökomenikus szertartást látott és jó lenne ha nem adnám fel a hitemet (mindkét vallási ág ugyanabban az Istenben hisz) mert az a legfontosabb. Lényeg a lényeg, én mindig megmondtam neki, mama már negyedgyére beszéltük át ezt a témát, most is ugyanaz a végeredmény és tényleg ez az igazság.


Kényszerből nem fogok más akaratának behódolni, hiszen ez a mi esküvőnk a mi döntésünk. Sokan ezt nem értik meg. Van aki még a menyasszonyi ruhába is szívesen beleszól, pedig azt egy valakinek kell tudnia, hogy milyen lesz az pedig a menyasszony. Lehet hogy csak jót akarnak, de ha már 3x-4x rágjuk át ezt attól nem lesz jobb.

2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4#-nek igaza van ne a pénzt hozd fel ürügynek ha tudja hogy telne rá, hanem hogy nektek nincs rá igényetek. Utoljára megmondanám neki nem bunkón, hamem határozottan ha nem fogja fel onnantól kezdve nem érdekelne. De bunkó ne legyél vele mert csak te lennél a szemét aki nem érti hogy ő csak jót akar nektek. Ha semmi nem használ akkor egyik füleden be másikon ki.... Vagy a párod is közölje vele kicsit határozottabban az álláspontotokat. De az se jó ha ő veszik vele össze mert akkor is te leszel a hibás.
2016. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neki van igaza! Egy lagzi, az legyen igazi lagzi! Pénz nem számít!
2016. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9# ez most irónia akart lenni vagy kötekedés? Egyáltalán nincs igaza, áttól függetlenül hogy én nagy lagzit szeretnék megértem ha valaki nem. Márpedig legyen olyan amit ők szeretnének. Mégiscsak az ő esküvőjük. Ha két tanúst akarnának akkor megérteném az anyóst de így nem.
2016. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!