Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha én nem akarok menyecsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én nem akarok menyecske lenni?

Figyelt kérdés

Kb. 35-40 fős esküvőt tervezünk, a társaság nagy része fiatal lesz (25-32 éves korosztály), nem lesz vőfély és nem lesznek kínos, "vicces" játékok sem. Menyecske sem szeretnék lenni, vagyis ezalatt azt értem, hogy nem szeretnék éjfélkor pirosba átöltözni. Furcsa lenne ez? Muszáj átöltözni?


26N


2016. máj. 24. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ha nem akarsz. Mindenki csinálja úgy ahogy neki tetszik. Ha meg valaki fennakad ezen, azzal ne törődj.
2016. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem baj, csak érdekes... olyan... nem tudom, fura. Mintha egy átöltözés valami extra nehéz nyűg lenne, vagy ilyesmi. Nem tudom hova tenni, hogy ez ennyire frusztrál téged...

De a lényeg, hogy bajnak, nem baj, meg amúgyis te vagy a menyasszony, neked semmit sem muszáj. :P ;)

2016. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem az öltözés jelent "nyűgöt", hanem az, hogy nem szeretnék másik ruhát. Kislánykoromtól arról álmodozok, hogy milyen jó lesz majd "azt a fehér ruhát" viselni.

Nem szeretném éjfélkor levenni. :D

2016. máj. 24. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lesz, ahogy te/ti szeretnétek! Nincs ebben semmi furcsa. :)


Nálunk sem lesznek vicces játékok, de lagzi az lesz. Nekem kényelmetlen lenne egész nap hosszú ruhában lenni. Voltam már vendégként hosszúban és folyton a ruhámat taposták, ahogy én is. Tehát én éjfélkor át fogok öltözni, de eszemben sincs pirosat húzni. Nem az én színem.


Egy méregzöld, pörgős, kényelmes ruha lesz rajtam, amiben kényelmesen bulizhatok hajnalig. :)

2016. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Azt a ruhát alig fogod várni, hogy levehesd, mert hosszú távon kényelmetlen, nagy, nehéz. Emellett nem vagy muszáj pirosba öltözni, öltözhetsz akármibe is.
2016. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
#5 Nem mindenki vesz habos babos dög nehéz ruhát... Az enyém elég könnyű, légies. Az egyedüli problémám, hogy mivel hosszú, nehezebb benne táncolni.
2016. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem az érdekelne, hogy 35-40 főt ki fog kézben tartani ha se vőfély se ceremóniamester? Ki fogja elmondani mikor mi történik, ki fokozza a hangulatot ha leülepedne ?

Nem muszáj átöltözni, de csak éjfélig vagy menyasszony, utána feleség. A feleség meg nem szokott menyasszonyi ruhában pompázni, másrészt pedig örülsz ha leveheted.

2016. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ahogyan látom, itt is elég megoszlóak a vélemények.

Nem lesz nagy habos-babos ruhám, sőt rövid szabású ruhát varrattam. Ilyet : [link]

Szóval így a tánc sem lesz baj, remélhetőleg melegem sem lesz benne, nehéz pedig biztos nem lesz. :)

2016. máj. 24. 19:52
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Csinos ruha, jó leszel ebben! :) Nincsen semmi furcsa benne, nem kell átöltöznöd, ha ebben kényelmesen vagy.

Azt meg baromságnak tartom, hogy éjféltől már feleség.. Nem, az anyakönyvvezető "áldása" után lesznek férj és feleség.

2016. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Azért éjféltől feleség, mert éjfélkor van a menyasszonytánc, amikor összetáncolja a pénzt a házasságra, majd megpihen a vőlegénnyel és immáron ifjú férj és menyecskeként tér vissza (meg általában ilyenkor lopja el az utolsó táncos a menyasszonyt és szalad utána a vőlegény). Viszont ha se vőfély, se ceremóniamester egyáltalán menyasszonytánc lesz? Ha nem, akkor felesleges átöltöznöd.


Két hete voltam esküvőn ahol a menyasszonynak hasonló ruhája volt, mint neked, tehát könnyed, nem zavaró de a menyasszony tánc után átöltözött lilába kb ugyanolyan fazonba, mint a menyasszonyi ruhája, mert tényleg jól állt neki és ropta hajnalig... :)

2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!