Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Daalarna szalonról (Benes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Daalarna szalonról (Benes Anita) mik a vélemények? Megérik az árukat a ruhák?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy egy esküvői ruha ara 200000 és 600000 ft között mozog, alapanyagtól függően.

2016. máj. 24. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Nem eri meg. De mas gyarto se. Ugyanolyatvkapsz a kinai piacon. Egy ruhaipari mernok diak is megvarrja ugyanazt az ar toredekeert. Kerdd meg, h legyen a diplomamunkaja ez es allapodjatok meg egy osszegben.

N

2016. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Az anyagával van a baj?
2016. máj. 25. 07:39
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
#1: Látszik, hogy fogalmad sincs a szolgáltatói iparról, az adózásról, a vállalkozásfenntartásról, meg úgy semmiről ebben a kérdéskörben.
2016. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
első, te tényleg azt hiszed, hogy mondjuk a kínai 50 ezres ruha igazából mindenben ugyanolyan mint mondjuk egy több százezres ruha és 99%-ban csak a "nevet" kell megfizetni? Az mondjuk eszedbe se jut, hogy egy minőségi anyagnak bizony ára van, egy bonyolultabb vonalvezetést azért pontosan kell megcsinálni? Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy rendeljen az ebay-ről, aztán majd legfeljebb az ő ruhája is ott lesz a legújabb internetes összehasonlítós listában miszerint ilyen volt a képen és ezt kaptam helyette....
2016. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
na látom megjöttek az első válaszoló kínai piacos barátai leszavazni :D :D :D
2016. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

az első egy hihetetlenül nagy baromsáégot írt.

(egy volt bennfentes.)

2016. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szép, jó minőségű ruhák, és meglehetősen kedvezményes áron.

Ha nemzetközileg elismert tervezőtől szeretnél hasonló minőségű ruhát, az majdhogynem duplaannyiba kerül, így igen, mondhatjuk azt is, hogy megérik az árukat.

2016. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen, lehet benne valami.. :) Nagyon tetszenek.. <3
2016. máj. 26. 06:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szépek a Daalarna ruhák. Viszont az én pénztárcámnak drágák, de még, ha lenne ennyi pénzem egyetlen ruhára, akkor is másra költeném, ami fontosabb.

Ennek ellenére biztosan jó minőségű darabok és nem csalódik benne aki megveszi. Úgyhogy emiatt nem aggódnék a helyedben. :)

2016. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első az a típus, aki azt hiszi, hogy a gépsonka meg az iberico az ugyanaz, csak az ár más.
2016. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!