Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszenek nektek a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek nektek a rövid menyasszonyi ruhák? Felvennétek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 29. 16:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Én nem venném fel, számomra a hagyományos szép hosszú szoknyás fehér ruha a megfelelő.
2016. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Én mindighoszzú ujjú, hosszú ruhára vágytam, ami szomboliztálja a házasság (mint intézmény) komolyságát, jelentősségét. Ettől függetlenül ha neked tetszik, vedd fel nyugodtan.
2016. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, de nekem valahogy nem menyasszonyos egyáltalán, és bár simán felvenném a képen látható ruhát (bármilyen céges partira, operába, szóval ilyen kiöltözős helyekre, koktélruhának), az esküvőmre mindenképp olyan ruhám lesz, amiről messziről ordít, hogy ez bizony menyasszonyi ruha. Mondjuk, én tavasszal tartom, május elején, akkor még nem is indokolt az ilyen rövid, 40 fokban nyár közepén talán más lenne. Ennek ellenére nagyon kis helyes ruha, bizonyára nagyon csinos lennél benne, de könnyű így belevegyülni a násznépbe, mert speciel ez a fazon ez kb minden második koktélruhával megegyezik, max a színe lenne más, mint a többieké.
2016. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Van ami teszik a rovidek kozul, ez is olyan, de nem vennem ezt fel. De egyebkent nagyon szep.
2016. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem, én hosszú, nagyon habos, hófehér menyasszonyi ruhát akarok.

De ha neked a rövid tetszik, akkor vegyél fel olyat, elvégre a te esküvőd!

2016. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Tetszeni tetszik, de máson. :)

Én hosszú ruhát veszek, valami ilyesmit:

[link]

2016. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Kicsi esküvőnk lesz, polgári, utána pedig vacsora a családnak, és a barátoknak egy szép étteremben. Nem szeretnénk nagy felhajtást, a nagy habos-babos ruha meg nem az én világom, azért gondoltam egy rövid ruhára.

A hosszún is gondolkozom, de csak egy nagyon egyszerű fazonon, mint például ez: [link]

Nem tudom még melyik lenne a jobb döntés. :)

2016. máj. 29. 16:33
 8/29 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó linkelt, az is nagyon szép! :)
2016. máj. 29. 16:34
 9/29 anonim ***** válasza:
Hasonlóm lesz: kis esküvő, csak polgári szertartás, szűk családi-baráti körben. Így a nagy, drága ruhát nem tartanám odaillőnek.
2016. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a ruha, de én sem esküvői ruhának venném fel. Viszont ha picike esküvőt terveztek, nem nagy lagzis felhajtást, akkor tökéletes lehet. De a második is gyönyörű, amit linkeltél. Én inkább arra szavazok:)
2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!