Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelt kérdés
Hányan voltatok? Nagyjából mire mennyit kellett költenetek? Illetve arra is kivancsi lennék mennyit táncoltatok össze végül?

2016. máj. 31. 00:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Ingyenes volt, polgári esküvő, munkaidőben, mi+2 tanú+anyakönyvvezető
2016. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

#1

Csodaszép.

2016. máj. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

egyes teljesen jol tette

en is annak a hive vagyok hogy 40evnyi eskuvo utan a csaladom korebe egy nagyot rendezek

2016. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
15 fo,350e mindennel egyutt,ebbe benne van egy fotozas is,torta virag stb. Polgari utan ebed egy jo kis hangulatos etterembe.Ugy hogy nem lesz menyasszonytanc meg ilyenek,nem is banjuk :) Mi ink egy nagyobb naszutra mennenk.
2016. máj. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
2010-ben 1.7 millióba került, 100 fős volt. Nem táncoltam össze semennyit, nem volt menyasszonytánc. Nászajándékba 1.4 milliót kaptunk.
2016. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
2015 őszén, 74 fővel, 1,8M Ft-ba került, kb. 2M Ft-ot kaptunk nászajándékba.
2016. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Én akkor már le se merem írni a teljes összeget :D Bár még csak a szervezés alatt állunk, de már most többszöröse az itt leírt áraknak. De én nem szeretnék menyasszonytáncot, és a rokonság nem is olyan tehetős, hogy az esküvő árának fele (vagy negyede...) visszajöjjön a nászajándékokból.


Emberek, hol tartottátok?

2016. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb. másfél millióba került, 80 fő körül, 20-20 a szertartásokra, sütemények 100 ezer körül, ruháink 150 ezer körül, zenekar 200, többire nem nagyon emlékszem már. Menyecsketáncban kb. 50-60 ezer forintot kaptunk.
2016. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
60 fő, 2 millio
2016. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

22-en voltunk (28 meghívottból ennyi jött el). Téli esküvő volt, csak polgári szertartás, de az fullos (gyertyagyújtás, szülőköszöntő, koccintás) a házasságkötő teremben, ez harmincvalahányezer volt, plusz a gyertyák (10 ezer körül, mert speciális gyertyákat rendeltünk), pezsgő, és a virágok ára.

A virág az én csokrommal, kitűzővel, dobócsokorral, anyukáknak való csokorral, plusz a kreatív fotózáshoz újrarendelt másolat csokorral együtt volt úgy 30 körül.

Étterem és buli minden fogyasztással és a tortával együtt 160 körül, ezt apósom kifizette nekünk nászajándékba, de ezt csak ott tudtuk meg.

Menyasszonyi ruha és egyéb kellékek összesen max. 150, vőlegény öltözéke 75 körül.

Fotós: kb. 230, ebben benne van a külön napon, egy kastélyban készített kreatív fotózás és 100+ papírkép ára is. Plusz kastély helyszínbérlés 10 ezer.


Sminkre, fodrászra nem kellett fizetnünk, a fodrászunk nászajándékként ingyen csinálta meg a frizuránkat, sminkelni meg a barátnőm sminkelt ki, aki a tanúm is volt.


Szóval ez összességében alulról súrolja a 700 ezret, de ebben benne van az apósom által állt összeg is.


Plusz nászút belföldön, ez mondjuk mindenestül olyan 100 körül kijött, nem tudom, erre is kíváncsi voltál-e, vagy csak konkrét esküvői kiadásokra. Táncot is tanultunk a nyitótáncra, az összességében olyan 60 körül lehetett talán, de ez sem konkrétan esküvői kiadás, főleg mivel a magunk szórakoztatására tettük, szóval kvázi nászajándékul saját magunknak. :)


Kb. olyan 800 körüli összeg jött be nászajándékként borítékban (mi nem "összetáncoltuk").

2016. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!