Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő, házasság, de hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő, házasság, de hogyan? Te belemennél?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, a kérdésem inkább kíváncsiságból fakad, mint valós alapból. MOndjuk lehet van benne valami:)

Szóval...adott a helyzet, egy fiatal pár akik több éve vannak együtt...eltervezik, hogy diploma után esküvő...csakhogy a lány hamarabb diplomázik, mert a párja más egyetemen van ami hosszú évekig tart. A lány oda szeretne költözni a párjához, de több évig "együtt lakást" nem szeretnének esküvő nélkül. Hogy venné ki magát esküvő-lakodalom ha még egyikük egyetemista és még évekig az lesz? Természetesen a lány dolgozna... Valaki van hasonló helyzetben? ez milyen más szemében? VAgy nem érdekelne más véleménye? Mert én pl. nem szeretnék kb. 26 évesen esküdni viszont a párom addig (és még tovább mindennel együtt) egyetemista...

Azt ne írjátok, hogy más keresnétek:D

És az oltogató válaszoktól is kíméljetek:)

2o-L


2010. ápr. 12. 12:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem és a házasság nem zárja ki egymást. Vagy csak számomra nem világos a kérdés?
2010. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mi koze az eskuvonek az egyetemhez? Ha elszantak vagytok, szeretitek egymast, akkor mindegy, hogy az egyik fel meg egyetemre jar. Amugy meg nem erdekelne masok velemenye. Ugy csinalnank, ahogy nekunk jo, es kesz.
2010. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Így van, egyrészt nem érdekel más véleménye, a másik meg hogy az egyetemtől én semmit nem teszek függővé. Egy a lényeg el tudjátok magatokat tartani. Kit érdekel ki mikor diplomázik. Ez ugyanolyan, hogy én pl az időjárás miatt sem változtatok a terveimen. Na, ez nekem egy kategória.
2010. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha ez számodra kérdés (vagy probléma), akkor a válasz egyértelmű NEM.

Jól értem, hogy te 26 előtt szeretnél esküdni? Fölösleges, mert ha igazán akarnád, nem a problémákat látnád. Semmit nem írtál arról, hogy egyébként a párod milyen ember, pedig igazán az lenne a lényeges, nem az, hogy hány évig jár egyetemre. (Nehogy már ez legyen az akadály!!! Örülj, hogy van célja, nem a napot lopja.)

Ha nem akarsz több évig együtt lakni esküvő nélkül, legyen esküvő. Ha nem akartok esküvőt, ne lakjatok együtt.


Nem értem, miért baj, ha valaki egyetemistaként házasodik. Számtalan ismerősöm megtette, nem volt fura.

2010. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet nem jól tettem fel a kérdést...Szóval az emberek nagy része szerintem az egyetemistákat "gyereknek" tekinti...

Kérdésem arra vonatkozott, hogy számotokra ez akadály lenne-e? De valószínűleg igazatok van, s csak idétlen a kérdés:)

2010. ápr. 12. 12:20
 6/25 anonim ***** válasza:

Miért, egyetem mellett nem lehet dolgozni? Dehogynem.

Szóval össze kell költözni, mindkettőnek dolgozni, megnézni 1-2 évig, hogyan is működik az együtt élősdi, majd ha jól, akkor házasodni.

2010. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

12:2o

nekem ez nem probléma:) És a párom miatt örvendek és büszke is vagyok rá...meg egy nagyon helyes emberkéről van szó...

Ha belegondolok talán azért gondolkodtam el ezen mert volt aki húzta az orrát mikor megkérdezték mit tervezünk a jövőben...

2010. ápr. 12. 12:22
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mikor mi házasodtunk a férjemmel akkor neki még 1 éve vissza volt az egyik 2 a másik szakán. Ez minket nem akadályozott meg az esküvőben. Sőt közben terhes lettem és még babánk is lett.

Szóval mi köze a kettőnek egymáshoz. Ha így akarjátok semmi gond.

Jah és nálunk én idősebb is vagyok 5 évvel

35/N

2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
12:21 igen:) így van...és igen, lehet dolgozni...
2010. ápr. 12. 12:23
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ó, tudod mennyi főiskolás csoporttársam ment férjhez "menetközben"? Nem gyerekes a kérdés, de ez a kettő nagyon is összeegyeztethető. (A gyerekvállalás már más dolog, csak úgy továbbgondoltam...)
2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!