Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az unokaöcsém esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokaöcsém esküvőjére vagyok hivatalos. A lagzira nem megyek. Mennyi pénzt illik adni? Vagy inkább ajándékot?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Miert nem mesz a lagzira? Felenk ugy szokas amugy, hogy 10-15 a minimum, ha lagziba is mesz, mert ezzel fedezed kb a kajad arat, es akkor plusz 5-10-15 ezer attol fuggoen, hogy mennyire rokon/mennyit akarsz vagy tudsz adni neki. Pl szuleimmel mentunk lagziba harman, anyum baratnoje igy kapott 50e Ft-ot tolunk, plusz ajandek ( aprosag). Mennyire v kozeli kapcsolatban a parral? Szerintem ha a lagziba nem mesz, akkor nem kell ezt a kaja ara minimumot+ vmennyit tartani. En a helyedben 10e korul adnek, plussz vmilyen ajandek. Az ajandek fugg attol h mennyit akarsz aldozni rajuk ill h ok miket szeretnek, minek orulnenek. Esetleg hasznat veszed :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a pénznek jobban örülnek. Tedd egy borítékba egy kedves képeslap kíséretében, írd alá, így tudni fogják kitől van, hisz nem rögtön szokták kinyitni, legalábbis ahol én voltam, ott csak megköszönték és eltették.

Ha nem mész lagziba szerintem 10-15ezer elég 1 főre.

2016. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem mész a lagzira, akkor semennyit. Nem is hívtak, vagy nem érsz rá?
2016. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak kötelező udvariasságból vagyok meghívva. S azért nem megyek a lagziba, mert nincs 10-15 ezer forintom. Sőt semennyi sincs feleslegben. Tehát vagy ajándékot, vagy max 5000 forintot tudnék adni.
2016. jún. 13. 12:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaaaaa , ezesetben vigyel vmit ebben az ertekben, vagy esetleg add oda a penzt.
2016. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg lettem hívva a lagziba is, de mondtam a fiataloknak, hogy nem megyek, mert nincs rá keret. Azt hiszem, hogy ajándékot fogok adni.
2016. jún. 13. 16:33
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez elég szánalmas, az unokaöcsédről van szó, nem pedig a szomszédról. Most szóltak nem sokkal az esküvő előtt, hogy meg vagy hívva? Nem tudtál volna tíz ezer forintot félretenni erre a célra, hogy ne égjen az arcod és el tudj menni a lagziba? Szerintem elég szarul eshet az unokaöcsédnek, hogy nem mész..
2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Es 1. Valasz miert lett lepontozva??
2016. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ persze, hogy az unokaöccse mennyire tartja a kapcsolatot vele...


Ballagáskor és esküvőkör rég látott ismeretlen rokonok is szoktak meghivókat küldeni. Az ugye mindig annak kerül többe, aki kapja a meghivót.

2016. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem az a szánalmas, hogy nincs pénzem feleslegben, hanem az, hogy évek ota külföldön dolgoznak, átlagosan 3 havonta jönnek haza, persze erről én csak ismerősöktől tudok, mert soha nem szólnak. Rám nem kíváncsiak...
2016. jún. 14. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!