Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól egy alacsony, duci lánynak?

Figyelt kérdés
Főleg a melleim ès a combjaim nagyok. Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2016. jún. 25. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hosszú ruha, aminek a szoknyája nem tapad a testedhez, de lehet, hogy egy térig érő is jól állna neked. Nem tudom.

Próbáld fel mind a két fajtát, aztán dönts belátásod szerint, hogy melyikben érzed jobban magad.

2016. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkèpp hosszút szeretnèk! :-)
2016. jún. 25. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szépen mutatna egy A-vonalú szoknya pánt nélküli felső résszel, ami kiemeli a derekad és a melleid. :)
2016. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak voltak a paramétereim :) Alacsony, duci.

Amit felpróbáltam ruhákat, nem voltak rosszak, de egyik sem volt az igazi. De mivel még mindig rengeteg idő van az esküvőig, úgy döntöttem, márpedig nekem álomruhám lesz, úgyhogy elkezdtem változtatni. Február óta 15 kg-tól szabadultam meg, és még hátravan 5 :)

2016. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Kedves Utolsó, gratulalok az elèrt eredményhez!:-) mi a titkod? :-)

2016. jún. 26. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevés kalória, sok mozgás :) Semmi extra :)
2016. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Elősször is sok boldogságot! :)

Másodszor : szerintem is a laza, hosszú ruhák állnak jól(bár megjegyzem egy-két rövid is nagyon jól tud kinézni) Kerüld a "hercegnős" abroncsos ruhákat, mert azok még kövérítenek.

Itt van pár ruha, ami nekem nagy kedvencem :


[link]


[link]


[link]



Példa a rövidre: [link]


[link]

2016. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagyok és meglehetősen duci is. Nagy abroncsos ruhám lesz, és nemhogy kövérít hanem jóval kisebbnek nézek ki benne. Az A vonalú, térdig érő, passzosak valami borzalmasak voltak. Ez tökéletes, csípőtől bővül a szoknya nem deréktól, addig pedig leszorít a fűző.
2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok! :-) Tetszenek a kèpek amiket linkeltél utolsóelőtti (bocsi nem tudom hanyas vagy :-D),főleg a hosszúak. De a rövidek is jöhetnek, adhatnak ötletet a menyecskeruhámhoz, mivel azt varratom :)

Utolsó, van kedved hasonló ruhát linkelni, mint a tiéd? :-)

Sajnos nekem is nagy álmom a "hercegnős" ruha :-(

2016. jún. 27. 01:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Royal Classuc szalonban nézz körül a plus size modellek között. Az enyém onnan volt és mindenki dicsérte hogy mennyire előnyös volt. Nem kell lemondani így sem az álom ruháról. Menj be a szalonba és próbálj fel néhányat. Meg fogsz lepődni.
2016. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!