Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruhát fel lehet venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruhát fel lehet venni esküvőre?

Figyelt kérdés

Olyasmi fazon, mint az első sorból a harmadik:

[link]


Szerintetek felvehetem?


2016. júl. 23. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem nagyon illik feketében megjelenni esküvőn, ha mindenképpen, akkor viszont keress mellé egy színes bolerot, kendőt valamit.


ennek ellenére nem tanácsos (és fehéret sem)

2016. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ma már ennek nincs jelentősége.
2016. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam egy hosszú, arany nyaklánccal és egy arany színű szandállal venném fel. Azzal jó lenne?
2016. júl. 23. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Igazából mit szeretnél hallani? Mondtam, hogy nem illik feketében menni, ha mindenképpen akkor illik valami nagyobb méretű színes ruhadarabbal feltuningolni (a fülbevaló és a szandál nem nagyobb méretű ruhadarab).



Persze mondhatod, hogy manapság nem számít, mondhatod, hogy magasról teszel rá, hogy mit illik és mit nem, csak akkor felesleges megkérdezned, és ne lepődj meg, ha a pár majd úgy gondolja, hogy mégsem illik feketében menni.

2016. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Na én pont ezért nem tartok lagzisvacsit. Nem képesek az emberek ezt a 3 szerecsétlen színt (piros, fehér, fekete) kerülni. Tuuti kibrulnék. Így inkább nem. És kérdésedre a válasz! Nem, nem illik! Temeted a párt?
2016. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, veled se lehet egyszerű. Én magasról tennék rá mi van a vendégeken. A fekete meg nem egyenlő a gyásszal, pláne arannyal kombinálva. Nem véletlen hogy a kis fekete ruha alapdarab.
2016. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen mindegy, hogy a fekete mivel egyelő, meg a fehér mivel egyelő, teljesen mindegy, hogy mit gondolsz a szokásokról, de ez NEM A TE NAPOD!


Ha pedig nem a te napod, akkor megtisztelheted a párt azzal, hogy feketében és fehérben nem jelensz meg az esküvőjükön. Ennyi...


Persze mondhatod azt is, hogy a kivágott vállal sincs gond, de például a templomba nem illik a vállakat szabadon hagyó ruhában sem bemenni, meg egy csomó hagyományra mondhatod, hogy sz@rsz rá, de egy biztos, ez egy olyan nap, amikor illik a pár óhaja szerint működni, nem pedig a saját elméleteid nyomatni arról, hogy gyász szín e vagy sem a fekete.

2016. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Jesszusom.. micsoda igények a násznéppel szemben.. a fekete nem a gyász színe... a fekete egy ELEGÁNS szín..

Én már több esküvőn is voltam feketében, a mi esküvönkön is volt aki ilyen színű ruhát választott és semmi baj nem volt belőle..


Kérdező! Szerintem nyugodtan vedd fel :)

2016. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak fekete alkalmi ruhám van, és sajnos most nincs 10-en ezer forintom egy színes alkalmi ruhára, amit utána valószínű nem is lesz alkalmam hordani. Vagy akkor egy sima nyári ruha?
2016. júl. 23. 18:54
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

csak guglizd már meg, hogy fekete ruha esküvő... kb 10 cikkből 10 leírja, hogy illetlenség, főleg nyári esküvőn. Persze pár GYK-s megmondóember közül egy sem lesz ott, amikor a menyasszony esetleg majd megorrol rád.


ui: a fehér is elegáns szín, miért nem akkor mindjárt fehérben megy?

2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!