Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is sírt amikor elbúcsúztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is sírt amikor elbúcsúztatták a szüleitől, az esküvőjén?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
En konkretan vegigzokogtam az elso eskuvomet, a masodikat pedig vegigrohogtem. Egyikkel sincs baj:-))
2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én végig bőgtem az esküvőmet teljes egészében volt amikor 10 percre félbe kellett hagyni mert annyira zokogtam. Részben a boldogságtól bőgtem, részben attól hogy egy teljesen új korszak kezdődik az életembe és picit bepánikoltam, mert akkor sajnos úgy alakult a helyzet hogy esküvőnk után hagytam ott a szülői házat mert az idő alatt a férjemmel a szüleimnél laktunk, mert mi amit vettünk házat sokat dolgoztunk rajta hogy lakható legyen és csak akkor cuccoltunk át amikor már teljesen kész lettünk vele.

Az esküvőnk előtt 2 héttel úgymond kiéltük magunkat volt lány meg legénybúcsú is külön-külön. Az esküvőnk előtti hétvégén meg közös lány és legénybúcsúnk volt közös baráti körrel megünnepeltük a dolgot. Utána 3 napig dolgoztunk majd kivettünk 10 nap szabit készültünk az esküvőre, esküvő után meg nászút féleségre mentünk egy ismerős nyaralójába pár napra de végig zuhogott az eső persze :D


Én sokat sírtam az esküvőmön a lagzink nem volt nagy szám de ugye pár hagyományt azért belevittünk a dologba és akkor a közös táncunkon amire elég sokat készültünk a felénél elbőgtem magam szintén. Akkor már a férjem is bőgött mert ő is picit meghatódott és rajta utólag jött ki ez az egész.

2016. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! :-) Bár én mèg nem voltam menyasszony, de sok esküvőn részt vettem már, és szinte minden menyasszony (és a családja is) megkönnyezte a búcsúztatót :-)
2016. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, igen. Mondjuk azért, mert a szüleim nem jöttek el.
2016. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!