Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőre ti megnövesztettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőre ti megnövesztettétek a a hajatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyivel előtte kezdtétek el?

Nekem félhosszú hajam van, ebből ki lehet hozni egy jó menyasszonyi frizurát vagy növesszem inkább meg egy kicsit?

[link]


2016. júl. 24. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is lehet alkalmi kontyot csinálni, de lényegesen kisebbet, mint egy hosszú hajból.


Nem muszáj megnöveszteni, kontybetét és póthaj és máris szép nagy kontyot tud alkotni a fordrász. :)

2016. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ebből má kilehet bőven
2016. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem növeszteni (azaz, céltudatosabban vágatom a fodrásznál), májusban lesz. Remélem kicsit megnő addig, mert nekem is kb olyan hosszú van, mint amit linkeltél, másrészt viszont én nem kontyot szeretnék, inkább fonatot vagy göndör loknikat, szóval nekem fontos lenne, hogy legyen MIBŐL készíteni (a póthajban meg bizonytalan vagyok, vörösre festem a hajam, nem tudom, a fodrászoknál mennyire van raktáron pont ilyen- nem túl gyakori- árnyalatú póthaj, vagy szokták-e egyáltalán azokat néha átfesteni, pláne vörösre). Szóval igen, érdemesnek tartom a növesztést :)
2016. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már lehet kezdeni valamit, de szerintem növeszd nyugodtan, abból baj nem lehet :) Én az eljegyzéstől (ami az esküvő előtt 2,5 évvel volt) kezdve nem vágattam belőle (csak a végéből kicsit), igazából már tudatosan az esküvő miatt, hogy szép hosszú legyen. Aztán az esküvő után egy hónappal le is vágattam.
2016. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as, mintha csak én írtam volna, én is vörös hajú vagyok, és kiengedett, loknis hajat szeretnék. :) Valami ilyesmit:

[link]

Nem tudom ezt ki lehetne-e hozni ebből a hosszból, de jobb, ha még növesztem egy kicsit. Köszönöm mindenkinek! :)

2016. júl. 24. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
1-3 cm-tert nő egy haj egy hónapban. Embertől függ, valakinek 1 cm-tert, valakinek 3-mat is (ez a ritkább). Szóval minimum 1 évvel előtte el kellene kezdeni növeszteni, de ugye közben 3 havonta érdemes kicsit visszavágni hogy ne töredezzen így lehet még 1 év múlva is csak 10 cm-el lesz hosszabb a hajad. Szóval én hülyeségnek tartom hogy direkt az esküvőre megnöveszteni, most valaki vagy hagyja nőni évek óta aztán majd lesz egyszer esküvő, vagy ha már képben van az esküvő akkor sztem késő. Egyszerűbb ha felvarratsz addig, vagy csak egy jó minőségű felcsatolhatót veszel, gondolom úgyis mész profi fodrászhoz előtte, ő megcsinálja neked úgy mintha a sajátod lenne a felrakott rész is. Kicsit több pénz de sztem ez már nem oszt nem szoroz egy ilyen fontos eseményen. Sztem am sokkal szebb egy kibontott vagy félig kibontott hullámos hosszú haj mint egy konty. Nekem is ilyen lesz majd egyszer. Bár nekem hosszú hajam van, lehet én is fel fogok akkor varratni hogy dúsabb legyen.
2016. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem növesztettem direkt, de nem is az esküvő előtti heteket választottam arra, hogy rövidre vágassam.
2016. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Növesztettem, de nekem teljesen rövid hajam is volt. Kb. fél évig növesztettem, így se lett közel se olyan hosszú, mint a képen és teljesen jó frizurát csinált nekem a fodrász. Élővirágot font bele az egyik oldalon és kis strasszos csatokkal rögzítette.
2016. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!