Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány olyan 40-50 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan 40-50 év közötti nő van, akinek sosem kérték meg a kezét és sosem ment férjhez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Pillanat, mindjárt elszámoltatom a nőket.
2016. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm,igaz még nem annyi idős 30 körüli,volt egy jelentéktelen kapcsolata kamaszkorba azóta semmi.Elvárásai vannak bőven,viszont ő magával semmit nem törődik és a jelleme is idegesítő.Látszik rajta már meg van őrülve azért,hogy legyen valakije,viszont depressziós,elhízott és minden rosszért a pasikat okolja,mondom ezt nőként.Csak hogy ne h azt higgyétek én is egy megkeseredett pasi vagyok :)) Nos ha így folytatja akkor annyi idősen simán ott lesz.Egyébként én egy olyan nőt ismerek aki 40 körül van,a kezét talán már megkérték 1x de nem lett belőle semmi.
2016. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokan. Van, akinek családja, gyerekei is vannak.
2016. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben a töritanárom ilyen volt, igaz, azt konkrétan senki nem mondta, hogy a kezét se kérték meg, csak valószínűsíteni lehetett. Férje és gyereke sosem volt, ennyi biztos. Mi, a diákjai egyébként teljesen normális, intelligens, baromi humoros és jóindulatú (bár gyakran nyers) nőként ismertük, ami persze önmagában nem garantálja, hogy nem volt vele komolyabb probléma. Abban az évben töltötte az 52-t, amikor elballagtam.
2016. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én is ismerek egyet. Egy gyönyörű pont 40 éves,nagyon igényes nő. És nem látszik rajta, hogy bármi hiányozna neki. Boldog, közelről ismerem. Nem stresszes, nincsenek előítéletei. Nem is űzi a férfiakat.

Úgy tűnik én is ilyen leszek :) én még "csak" 30vagyok, de nem gondolom, hogy a helyzet változni fog. Karrierista vqgyok és ez így pont jó nekem. Nem mondom, hogy egyszer talán nem változik valami. De elképzelhető, hogy nem fog. Vannak elvárásaim, de inkább a velem szemben elvárt dolgok nem mentek. Pl. lényegesen többet legyek otthon, ami nem megy, mivel ilyen a munkám.

2016. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, ha ilyen a felfogásod, hogyan keveredtél ebbe a témakörbe? :)

Tényleg mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, csak érdekel.

2016. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó kérdés igazán :) Nem sértődök meg, mert szinte minden témakörbe benézek, ha ritkán ide feljövök. És nézd! Végre egy nekem való kérdés ;)
2016. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szám szerint, biztos vannak páran. Rokonságban van egy nő, 35 éves. Soha nem volt egy pasija sem, nem akar párt, sem megházasodni, sem gyereket. Nem jár el szórakozni, nincsenek barátai sem. Gondolom, ha nem érezné így jól magát akkor változtata. Döntés kérdése. Nem beszélek vele sokat. Néha elkapja valami, olyankor idegbeteg, bunkó, de egyébként ha nincs rossz kedve akkor alapvetően nem elviselhetetlen. Külsőleg sincs vele semmi probléma. Szerintem szép arca van, vékony, magas, a pasik álma :D


Ő így döntött. Nem úgy látom, hogy a jövőben ez változna, szóval esélyes, hogy így éli le az életét.


Mást nem ismerek a környezetemből aki ennyire magának való lenne, épp ellenkezőleg! Mindenki próbál párt találni magának, aztán van akinek sikerült már és van akinek még nem.

2016. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jav: változtatna
2016. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 judit1010 válasza:
77%

Nos, kedves Lányok! Én négyszer mentem férjhez, igaz ebből kétszer ugyanahhoz.

A kezemet öt alkalommal kérték meg, ebből gyűrűs menyasszony kétszer voltam.

Ez jobb? NEM!

2016. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!