Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak igazi virágból kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak igazi virágból kell az esküvői csokrot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj.
2016. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá neten, hogy örökcsokor.

Száraz virágból, textilből, de még gombokból és gyöngyökből is készül. Sőt papír virágból is láttam már, kollégám készít ilyeneket.

Ha sokat szánsz rá, cukorvirág is lehet.

2016. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem muviragbol volt.Ilyesmi.


[link]

2016. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy oldalt, ahol anyagból készítik, szerintem mostanában egyre többen kérik ilyenből.


[link]


[link]

2016. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem királykék kiegészítőim voltak, a fèrjem is kékben volt, ezèrt kék csokrot szerettem volna.

Ez lett, dokan leszólták itt a gyk-n, de nem èrdekel, nekem nagyon tetszik, és 5 év után is ponpázik ;)

[link]

2016. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!