Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit adjunk? Aposom baratja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit adjunk? Aposom baratjanak a fia nősul a Romaniaban. Meghivtak minket is, alig ismerjuk egymast, a volegenyt eletembe 2szer 5 percre lattam. Az ok lagzijuk jovohonapban a mienk pedig szeptemberben lesz. Ok is meg vannak hivva a mienkre.

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mennyibe fog kerülni egy főre az étel+szállás, ha azt is kaptok. Szorozd meg azzal, ahányan mentek, és minimum annyit. Ennél csak többet illik! Pl. egy főre az étel+ital:12000+szállás:4000=16000ft. Ketten mentek a pároddal, akkor 32000-minimum. Így kifizeted, amennyibe kerülsz, de ajándék a párnak az les, amit ezen felül adsz.
2016. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szallás nincs, autoval jovunk,megyunk.

Koszi a kommented :) azt nem tudom mennyi egy főre, nem etteremben lesz.

2016. júl. 28. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kb. 10.000 Ft/fő-vel számolsz és ráteszel még egy kicsit akkor nem tudsz nagyot tévedni. Persze vannak kirívó esetek és a romániai helyzetet sem ismerem (gondolom drágább mint Magyarországon, mert az esküvői szolgáltatások MINDENHOL drágábbak mint Magyarországon).
2016. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el. Minek?
2016. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig 20E Ft/fővel számoltunk ha nem tudtuk és mellécsaptunk még valamennyit (10-15E ft-ot) hogy ajándék is legyen azon felül amennyibe kerültünk.
2016. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Többen mondták, hogy miert megyunk el, közeli ismerősnek sem mondható, raadasul van hová tennünk a penzt hisz nekunk is lagzi, de mivel aposommal orok haragot kiabalast vitat nem akarunk igy elmegyunk.

350 fős lesz a lagzi, ebbol 150 ember nem a terembe fog ulni ahol az ijfu par, zenesz stb hanem kint mivel nincs bent hely. Szamomra ez vissza taszito. En annyit tudok, hogy minden szolgaltato majdnem 2szer annyi mint itt, kiveve a vőfély,ott ingyen jàr es a kaja olcsobb mint itt.

2016. júl. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!