Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor és hogyan szokás esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan szokás esküvői ajándékot átadni? További kérdés a kifejtősben.

Figyelt kérdés

Ez évben megyünk egy barátunk esküvőjére a párommal.

Utalványt vettünk, nagyobb értékben, amit szabadon fel tudnak használni.

Ez ugye nem illetlenség? Nem akarunk tárgyakat adni, mert nem tudjuk, hogy pontosan mire van szükségük, illetve lehet az ízlést se találnánk el. Hiába ismerjük őket, nem akarunk mellé lőni.

Az ilyet mikor és hogyan illik átadni?


2016. aug. 5. 23:41
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:
Papírboltban,drogériákban multiknál,vannak kifejezetten erre kitalált "lapok".Nászajándék felirattal.Nem nem illetlenség,de valami apróságot adhatnátok mellé ami rátok emlékezteti őket( nem kell csak így azért személyes emléket is adtok).Az ajándék átadásának idejére valaki fel fogja hívni mindenki fugyelmét (vőféj,ceremónia mester)
2016. aug. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Termeszetesen egy jelképes tárgyi ajándékon is gondolkodunk.


Azt nem írtam hogy csak a templomi szertartáson tudunk részt venni azért nem tudom mikor illik átadni az ajándékot ilyen esetben.


Az belefér hogy az esküvő előtti egyik napra egyeztetünk és akkor meglatogatva őket adjuk át? Persze rövid látogatásra gondolok.

2016. aug. 6. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk az a szokás, hogy az ajándékokat az esküvő előtti napján hozzák a vendégek.
2016. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugyanugy ahogy az utolso irta.
2016. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két esküvőn voltam. Az egyiknél a gratulálós résznél adtuk át, a másiknál pedig konkrét átadás nem történt, csak egy külön helyiségben gyűjtötték az ajándékokat.
2016. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!