Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel az esküvő előtt foglaltátok le a helyszínt és az anyakönyvvezetőt?

Figyelt kérdés

Eredetileg 1 évvel előbb szerettem volna lefoglalni legalább az önkormányzatot, mert nagyon ragaszkodunk a dátumhoz, ami az évfordulónk. Viszont még olyannyira nincs meg a helyszín, hogy az sem dőlt még el, hogy melyik településen tartjuk az esküvőt. Tudom, hogy még rengeteg idő van, de mégis van benne egy kis félelem, hogy nem lesz szabad időpont arra a napra...

Amúgy az esküvő az jövő szeptemberben lesz, és ha minden jól megy, akkor most október környékére dől el, hogy hol tartjuk.


2016. aug. 9. 16:17
 1/10 anonim válasza:

Az anyakönyvvezetőhöz 6 hónapnál korábban nem is lehet menni időpontért.

Mi egyébként 3 hónappal korábban mentünk el, és az éttermet meg a templomot is akkor intéztük.

2016. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 évvel előre lehet már
2016. aug. 9. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
1 évvel előtte lehet kérni időpontot, mi pont 1 évvel előtte foglaltuk le a helyszínt is és a polgári szertartás dátumát is, de akkor még senki nem volt beírva rajtunk kívül. Szerintem ne aggódj lesz helyetek, maximum fél órával később vagy korábban mint gondoltátok. A helyszínt azért érdemes minél hamarabb, főleg ha felkapott hely.
2016. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szoros határidővel voltunk, úgyhogy csak péntek 13 volt szabad, azon a napon nem tolongtak.
2016. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tudtuk egy évvel előbb lefoglalni, mert mondta a hölgy, hogy nincs jövő évi naptára még. Ezért februárban újra telefonáltunk, akkor beírt minket június 25-re. Személyesen pedig csak májusban mentünk be aláírni a jegyzőkönyvet. Mi is az évfordulóunkon tartottuk, tehát az fix volt, ezért a helyszínt már másfél évvel előbb lefoglaltuk. A szolgáltatókat is egy évvel előbb. Szerintem amint meg van a helyszín menjetek be, nehogy lemaradjatok. Sokan mondják hogy 3 hónap alatt szervezték meg a lagzit. Nyilván megoldható de mi tudtuk, hogy kiket szeretnénk, hol szeretnénk úgyhogy nem vacakoltunk.
2016. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az étteremmel vagyunk inkább bajban, mert az a legnagyobb kiadás, és szép de viszonylag olcsó helyet is szeretnénk. A 16-18 ezer Ft/fő nekünk már nagyon nagyon sok, pedig Bp-en ez alatt nem egyszerű.

Ezért merült fel, hogy nem Bp-en lesz, az az étterem, amit kinéztünk sokkal sokkal olcsóbb, és még ha valakinek szállás+ utazásban segítség kell (pl nagyszülőknek), azzal együtt is olcsóbb lenne a dolog. De sajnos ez meg csak szeptember vége felé derül ki.

2016. aug. 9. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem ha októberben kiderül az még jó, bár Budapesten nem tudom, hogy működik. Ha meg ugye vidéken lesz, akkor oda kell bejelentkezni.
2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi azért mert egy részt nem igazán olcsó az étterem, és nem is csinálunk nagy evést, ezért inkább egy cukrászdába megyünk kb 25en.


Étteremben esetleg nem gondolktatom a trófeára? Persze, nincs tömény, de minden más nagy választékban, és asszem 10egy emberre, már ha külön esküvői vacsorát akartok, és éjfélig befejezitek

2016. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondoltunk a trófeára meg amúgy szeretjük is, de nincs a kajánál elkülönített részük, és ugyanoda kell menni a svédasztalhoz, mint az étterem összes többi vendégének, és ez nagyon nem szimpatikus verzió nekünk
2016. aug. 9. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, bár vannak teljesen elkülöníthető részek is
2016. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!