Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekoráció színválasztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekoráció színválasztás: számított Neked maga a helyszín stílusa, színe?

Figyelt kérdés

2 helyszín között vacilálunk a párommal, egyenlőre még csak papíron tervezgetünk, szóval még ráérünk a foglalás miatt aggódni. :)


A 2 helyszín közül az egyik egy jól felszerelt, modern sátor, szinte hetente vannak ott esküvők. Hatalmas, tágas, körbe végig ablakos, fényes. Maga a stílusa fehér, minden fehér, a sátor fala, a függönyök, a terítő, a linóleum halvány szürkés. Oda mondhatni mindegy is a szín, hiszen mindennel jól néz ki. A helyszín FB oldalán szoktam képeket nézegetni, és a sötét szürkétől kezdve a hupililáig minden jól néz ott ki. :)


A másik helyszín egy étterem külön terme lenne. Maga a terem stílusa amolyan renszánszos inkább, arany és bordó színek dominálnak.


Egyenlőre 2 szín között megy a vacilálás, amire még a párom is rábólintott: arany, vagy püspöklila.


A kérdésem az lenne, hogy Neked számított, hogy a dekoráció harmonizáljon a helyszín stílusával, színvilágával?

Esetünkben az étterembe a lila nem illene, a sátorba viszont mindkettő.


Viszont az étterem abból a szempontból érné meg számunkra, hogy Pesten van, nem kellene vidékre utaztatni a népet - mint a sátor esetében.


Tehát megy még az agyalás ezerrel. :)


Neked számított a helyszín színvilága a dekoráció színválasztás esetében?


2016. aug. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A bordó szín nagyon nem az én világom. Mivel nekünk lila volt a dekoráció (mint a milka csoki),nagyon nem passzolt volna oda. Ahol mi tartottuk ott sötétzöld függöny volt de azt dekoros csaj leszedte kicserélte fehérre. Egyébként bármilyen szín jó lett volna oda. Látni kellene a termet, ha nagyon nem a mi világunk nem tartanám ott, bármennyire is megéri. Bár ha nektek tetszik bordó, és szóba jött az arany is akkor miért ne.
2016. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso esetben gyakorlatilag mindegy, milyen szinu dekoraciot valasztotok, mert az egesz helyszin semleges, feher. Viszont itt erdemes arra is gondolni, hogy sokkal tobb dekoraciora lesz szukseg ahhoz, hogy szepen mutasson a hely.


A masodik esetben, ha a teremnek eleve van egy markans szinvilaga, akkor ott talan nem kell olyan sok dekoraciot felvinni, mert akkor elveszik a helyszin "szemelyisege" - es egyebkent ilyen modon a dekoracio araval is lehetne sporolni valamennyit (persze ha Nektek ez a stilus nem jon be, akkor nyilvan ott is jo sok dekoracioval kell szamolni ahhoz, hogy eltunjon a terem alaphangulata). Egyebkent nem feltetlenul kell csak egy szinben gondolkozni, kombinalhatjatok izlesesen az arany es a puspoklila szineket egyuttesen. De ezektol akar eltero szint is hasznalhattok, ha harmonizal a terem szineivel. De latatlanban nagyon nehez velemenyt mondani. Kepet tudnal esetleg belinkelni, hogy milyenek ezek a helyszinek?


Az emberek egyebkent altalaban nem szeretnek utazni. Ha videken tartanatok, messzire Budapesttol, akkor illendo altalaban megkerdezni a vendegeket, hogy szallast biztositsatok-e nekik.

2016. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sosem tudnék díszítésen ennyit agyalni..

Ne legyen túl sok, arra érdemes figyelni, de egyébként mindegy.

2016. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem számított. Bézs dekort választottam, mert szerintem az összes többi szìn nem ment volna a helyszìnhez.
2016. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem számított, de inkább olyan módon, hogy valahogy a helyszínt is eleve úgy választottam, hogy a számomra kedves színek domináltak. Egy rusztikusabb bútorokkal berendezett étterem volt, fával és sötétzöld huzatú székekkel, a dekorációhoz zöldet és fehéret használtunk, a virágom fehér orchidea volt, úgyhogy a dekorációnál is ezt használtuk.
2016. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor fix lett az étterem, már akkor láttam, hogy halványsárga dekor fog hozzá passzolni, színes (piros, fehér, sárga) virágokkal.
2016. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!